Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Csíkozódik a kép de mégse?

Csíkozódik a kép de mégse?

Figyelt kérdés
van egy "új" 8800 GT-ém és csíkos a kép amit ad de ha le print screenelem a kapott képen nincs csíkozódás ez miért van?

2015. febr. 3. 16:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Hibás a VRAM kezelése.

Print screen-nél rögzített kép,alapból meg random képekért felel.

2015. febr. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nekem egy gtx 980 van D-sub adapterrel kötve a monitorhoz, mert ez a szar csak VGA bemenettel bír gyárilag, és ugyanez a problémám. Rengeteg helyen utánanéztem, mindenhol az adaptert teszik érte felelőssé, általában egy monitorcsere megoldotta nekik. Egyébként ez előtt 2 660-asom volt SLI-ben és ugyanezt csinálták, ugyanígy cstlakoztatva, tehát nem GPU hiba. A régi konfigomban egy 5750 volt, VGA-VGA kábellel csatlakoztatva, az nem csíkozott.
2015. febr. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ő nem VRAM csíkokra gondolt, hanem a monitoron fel-le futó vízszintes vibrálásra ami az FPS növekedésével egyenes arányban növekszik (gyk. mint az interferencia) A VRAM hiba szokott látszani screenshoton
2015. febr. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
igen ilyen vízszintes az miért van van rá megoldás?
2015. febr. 3. 16:40
 5/22 A kérdező kommentje:
ja meg 1024*768-ban elsötétül a kép
2015. febr. 3. 16:40
 6/22 anonim ***** válasza:

Akkor viszont lehet hogy mégis GPU hiba....nem egy mai kártya már, főleg ha használtan vetted. Milyen kábellel van összekötve? És milyen pontosan a hiba? [link]

Ezek közül valamelyik?

2015. febr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
DVI-I Dsub átalakítóval van rajta a monitoron és molex átalakítóval van rákötve a táp
2015. febr. 3. 16:54
 8/22 A kérdező kommentje:
pedig a Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2 játékot jól viszi csak ott is ezek a csíkok vannak
2015. febr. 3. 16:56
 9/22 anonim ***** válasza:
Akkor jó esély van rá hogy a digitális-analóg átalakító miatt van. Próbáld meg D-Sub-D-Sub vagy DVI-DVI kábellel rákötni a monitorra ha tudod, és nézd meg változott-e. Nem tudom milyen csatlakozók vannak a monitorodon és a kártyán, azért mondom.
2015. febr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
sajnos csak dvi van a vga-n és dsub a monitoron másik vga-val néztem az átalakítót most is azon megy és semmi hibálya nincs
2015. febr. 3. 16:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!