Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy tudja feldolgozni egy...

Hogy tudja feldolgozni egy anya, hogy rendellenességgel született a gyereke?

Figyelt kérdés

Kisfiam (6,5 éves) gerincproblémával született. 2x műtötték, legutóbb október 7-én.

Most sincs még jól. Nem tud egyedül pisilni és kakilni.

Olyan anyukákat keresek akik tanácsot tudnak adni hogy lépjek túl azon a depresszión ami a kisfiam betegsége miatt eluralkodik rajtam?

Rosszul alszok, minden apróságon felhúzom magam, van hogy a gyerekekkel is kiabálok apróságokért is :(

Mostanában minden kiesik a kezemből, sok mindent összetörök, kiöntök :(


2015. márc. 4. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Stresszlabda.

Vagy pszichológus.

Nehéz feldolgozni (gondolom), de azért próbálj meg túlesni rajta. Kiabálni ne kiabálj vele, mert azt fogja gondolni, hogy mindenért ő a hibás, és ez nem jó a gyereknek.

2015. márc. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy magamat okolom mindenért....

A terhesség elején nek akartam...

Nem szedtem magzatvédő vitamint, az orvos tanácsára, mert azt mondta felesleges, minden rendben van!

Én meg ahelyett hogy azt tettem volna amit jónak látok, hallgattam rá :(

Az a legnagyobb baj h magamat okolom mindenért :((((

2015. márc. 4. 19:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, nem is a doki tehet róla, bár te sem.


Ne okold magad... uh-on nem látták, hogy baj van? Mert azt illett volna... mondjuk, már mindegy.


A,múgy menj el pszichológushoz, mert a gyereknek is sokkal jobb, ha nem egy idegbeteg nő próbálja nevelni.

2015. márc. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem, nem látták uh-on

asszem tényleg érik nekem ez a pszichológus :(

2015. márc. 4. 19:18
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sérül gyerekekkel foglalkozom és tényleg én is azt látom hogy a szülők nem kapnak megfelelő pszichológusi segitséget, legfőképp semmilyet, pedig nagy szükség van lenne rá,mind a szülő mind a gyerek lelki egészsége érdekében
2015. márc. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!