Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha hörög a tüdőm, menjek...

Sexylady kérdése:

Ha hörög a tüdőm, menjek orvoshoz? (lent)

Figyelt kérdés
Hétfőn voltam orvosnál azzal a gonddal, hogy a tüdőm levegővételnél hörgő hangot adott, elég mélyről. Természetesen köhögtem, és lázam is volt. Adott gyógyszert, használtam tegnapig, tegnap már semmi bajom nem volt, de ma megint elkezdett hörögni. Most nem köhögök, de érzem hogy kevesebb levegőt tudok venni, és a hangja is nagyon zavar. Nem igazán szeretnék többet hiányozni suliból. De mégis visszamenjek orvoshoz?
2010. febr. 14. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
És miért hagytad abba a szedést ha nem fogyott még el? Ha beszedted és nem múlik el akkor kell visszamenni.Így az orvos se tudja eldönteni hogy nem használ a gyógyszer vagy csak a nem szedés miatt estél vissza.
2010. febr. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért szedtem tegnapig, mert akkor fogyott el az egyik, és azt mondta hogy addig szedjem, ameddig el nem fogy :)
2010. febr. 14. 19:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj vissza nekem is hörög a tüdöm és köhögök,az orvos antibiotikumot adott azt szedem 14 tabletta.
2010. febr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!