Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Buszon már kb 2 hete mindig...

Buszon már kb 2 hete mindig hányingerem van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mitől alakulhatott ki? Mit tegyek ellene?

Minden reggel buszozok már fél éve (tudom, kevés idő :P), és elég kellemetlen, hogy ki tudja, mikor hányom le az előttem ülőt..


2010. febr. 14. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Vegyél be még otthon b6 vitamint, akkor nem lesz hányingered.
2010. febr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Amikor eszembe jut, szoktam bevenni MG+B6ot.. Hát akkor ez naponta lesz. Köszi a választ! Szép estét :)
2010. febr. 14. 19:46
 3/10 anonim ***** válasza:

Persze, csak attól meg elfog aludni.

Próbálj mindig az ablak mellé ülni és nézni a tájat. De ne a közeli tárgyakat, inkább egy távolabbi pontra fókuszálj! Ne olvass, ne nézd a busz belsejét.

2010. febr. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Milyen buszon mész? És ha leszállnál félúton, s várnál még egy következő buszt. Nem tudom.


Nekem autóba volt ilyen kiskoromban a hátsó ülésen mindig hányingerem volt, sőt egyszer be is hánytam nagybátyám kocsijába. Meg most is ha sokat autózunk és pl nincs elég levegő, érzem a benzin szagot, közben leng a lengéscsillapító, hát nem minden autóba, de van amelyikbe most is felfordul a gyomrom.

2010. febr. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A benzinszagtól alapból rosszul leszek, de ezt buszon nem érzem.

Mindig a tájat nézem...

Másik busz háát.. Így is pont beérek suliba... :(

2010. febr. 14. 19:48
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló tüneteim vannak, sokszor levegőt se nagyon kapok.

Lehet neked is pszchihés eredetű, ha van erre esély szerintem menj el pszchihológushoz!

2010. febr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen időszakom,egész úton kekszet majszolgattam,úgy nem volt hányingerem.
2010. febr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tünetileg a Dédalon vagy mi segíthet. Én úgy szabadultam meg ettől, hogy csak olyan busszal utaztam, amin le tudtam ülni. Mikor rámjött nem csináltam semmit, csak becsuktam a szemem. Valahogy elmúlik, ha csukva van a szemed. Aztán még vagy 2X 3X ugyanígy "edzettem" és azóta semmi bajom.
2010. febr. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A cerucal tabletta is jó hányingerre.Nekem is volt ilyen bajom a buszozással,pszichés háttere volt.Nem lehet hogy már csak a gondolattól is szorongsz hogy hányni fogsz?Vagy hogy rosszul leszel?Így lettem pánikbeteg.De szerencsére elmúlt.Nekem a pszichiáter segített sokat.
2010. febr. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van de pszichésen minden reggel ezzel küzdöm. Érne már véget egyszer.
2021. dec. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!