Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Viszketés lent valakinek...

Viszketés lent valakinek volt/van hasonló?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja lassan hogy viszket a combhajlatom és zacskóm találkozásánál egészen a végbél nyílásomig, régebben talán 1 éve volt hasonló, de elmúlt szerencsére!

Használtam 2 féle hintőport,neugranormon,canesten kenőcsöt,próbáltam aloe vera nővény kivonattal kicsit mindegyik enyhítette, de folyamatosan újra viszket! Változást nem tapasztaltam a bőröm felületén csak akkor volt piros és hámlott ha nagyon megvakartam. Napi rendszerességgel tisztálkodom, sportolok szóval sűrűn izzadok én erre tippelnék, mert úgy is érzem ha izzadok jobban előjön a viszketés! Ötletek hogyan tudnám elmulasztani/gyógyítani?



2015. márc. 15. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Látogass el egy bőrgyógyászhoz, ő biztosan tudna segíteni.

Mert ez simán lehet irritáció, akár allergia, de akár gombás fertőzés is. És ha egy orvos ránéz, illetve elmondod a tüneteket, ő megmondja, hogy mi a gond és tud olyan kezelést adni rá, ami használ is és nem csak találgatás, próbálkozás.

2015. márc. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
El is fogok ha nem enyhül vagy múlik el egyhamar, de még várok vele pár napot.Sose volt semmi bajom nem tudom mitől lehet.
2015. márc. 15. 19:15
 3/3 A kérdező kommentje:
Még valaki, valami? Ecetes vízzel áttörölgettem utána canesten kenőccsel bekentem ez enyhítette. Lánnyal nem feküdtem le, kavarás az viszont volt esetleg ruhán keresztül elkaphattam valamit?!
2015. márc. 16. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!