Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van fájdalommentes halál?

Van fájdalommentes halál?

Figyelt kérdés
Nem akarok öngyilkos lenni szép életem van. Én inkább arra lennék kíváncsi, hogy van-e olyan halál aminél nem érzel semmit és egyáltalán nem fáj. A méreginjekció nem feltétlenül ilyen úgy hallottam.
2015. márc. 16. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Bármi ami elaltat az nem fáj. Kérdés, hogy hogyan jutsz el odáig. Onkológián dolgoztam, nem rövid az út, de a legtöbben elaludtak.

Egyébként a hirtelen halál sem fáj, mert nincs idő rá. Gondolok itt pl mikor leugranak valahonnan, vagy repülőgép balesetben halnak meg, esetleg nagyobb autóbalesetek stb.

2015. márc. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 R. Éva válasza:
Sajnos a halál,ha nem agyleállással kezdödik,akkor mindenképp fájdalommal jár.Ugy vagyunk megalkotva,hogy vágyunk az életre,és nincs belénk programozva a halál vágya.Ezért fájdalmas,és minden apro kis örömöt meg kell ragadni,mert az élet nagyon rövid.
2015. márc. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1: azért a szívinfarktust nem nevezném fájdalom nélkülinek. De nagyon gyors.
2015. márc. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!