Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik fájdalommentes halál?

Létezik fájdalommentes halál?

Figyelt kérdés
Egy újságban olvastam a halálról és az egyik részében az volt a téma h van-e fájdalmomentes halál? persze azonkívül ami ugymond nem természetes úton történik pl: öregedésben meghal vagy egyszerűen leáll valamiért a szive.
2012. márc. 30. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, de így most hirtelen nem tudom melyik. Olyasmit tudok elképzelni, hogy elájulsz (oxigénhiány pl) aztán megfulladsz. Szénmonoxid mérgezésnél pl. ha jól tudom, alvás közben simán meg lehet halni. Nem veszed észre hogy szivárog, elálmosodsz és meghalsz. Nem tudom ez igaz-e, még sosem kaptam szénmonoxid mérgezést.
2012. márc. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Egyetlen módja a felemelkedés, Önt várják az ezotéria topicban!
2012. márc. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

de most komolyan emberek :D

fájdalommentes, azt tudom h vannak olyan aberáltak akik fogják elzsibbasztják pl a karukat és felvágják az ereiket meg ilyen fsazságok :D

2012. márc. 30. 21:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Létezik persze!

-fagyhalál

-gyógyszer túladagolás

- amit ugye te is írtál azaz az érfelvágás

-szerintem az áramütéses halás se fájhat nagyon (kádban fekszel és hajszárítót dobsz a vízbe)

- mérgezés

-

2012. ápr. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ja nem halás hanem halál az áram ütéses résznél :D
2012. ápr. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg az utolsó pillanat mindíg fájdalommentes, mert akkor annyi boldogsághormon termelődik, hogy elnyom mindent.

Gyakorlatilag meg pl. az atomrobbanás középpontjában tartózkodni teljesen fájdalommentes halálnem, mert akkor azonnal elpárologsz.

2012. ápr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Popper Péter írt erről egy könyvet:

Popper Péter: Hogyan öljük meg magunkat?

kicsit groteszk, de tanulságos

ebben említi, hogy csak két fájdalommentes módszer van:

-fagyhalál: télen kifekszel az erdőbe egy üveg vodkával, elalszol, és meghalsz

-éhhalál: szép lassan elsorvadsz, de itt is nagy valószínűséggel álmodban ér majd a halál

2012. ápr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!