Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eddig én voltam az egészség...

Eddig én voltam az egészség példaképe, és most mint kiderült, rossz a vérképem?

Figyelt kérdés

Igazából halálfélelmem volt a vérvételtől,még most is az van,de februárban 15 év után voltam vérvételen,amire meg voltam győződve,hogy semmi szükség,mert nekem soha nincsen semmi bajom.

Kijött az eredményem,és elég rossz. 5 csillagom van(pontosabban 4,mert egy értékem ugyan kiugróan magas,de mivel beteg voltam,ezért annak normál állapotban lévő értéke nincs),+ugyan a cukromnál nincsen csillag,de az se olyan biztató!

MON/ % értékem nem túl jó,de nem tudtam rájönni,hogy az mi!

A pajzsmirigyemnél 2 érték csillagozott,és azt emelte ki az orvos az összes közül a legjobban,hogy azt még figyelni kell!

A nem beérett vörösvérsejtek száma alacsony.

Aminél nincs csillag,az a cukrom,de talán mégis az aggaszt legjobban,apukám cukros volt. :(

Szerintetek ez így rossz?


2015. márc. 21. 07:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Az orvos véleménye nem volt elég meggyőző?
2015. márc. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a cukrodnál nincs csillag, akkor teljesen rendben van, már enyhén emelkedettnél is lenne csillag, nem ertem ez miért aggaszt, hiszen jó az eredmény.

A többit meg majd figyelitek, rendszeresen ellenőrizni kell a vérképed. Ha nagy gond lenne, akkor az orvos azonnal küldött volna további vizsgálatokra.

2015. márc. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

0.1 választ el a csillagtól,és tudom,hogy a családba mennyit szenvedtek és jelenleg is szenvednek a cukorral


Az orvos csak a pajzsmirigyemet említette meg,hogy azt majd nyáron ellenőrizni kell újra.

Így magamtól nem tudtam eldönteni,hogy ez gáz,vagy sem,mert eddig azt hittem,hogy tök egészséges vagyok.

Ha viszont azt nézem,hogy a 83 éves papámnak 1 darab csillagja van,és az is állandó(szóval már jó ideje megvan),akkor elgondolkodom rajta,hogy ez a vérkép mégsem jó.

2015. márc. 21. 09:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem írod, hogy milyen cukorbetegség van a családban, de nyilván te is tudod, hogy milyen életmóddal lehet a 2. tipusú kialakulásának lehetőségét a legminimálisabban tartani.

Ha stresszeltél a vérvétel előtt, az is megemelhette kicsit. 0,1 a határérték alatt teljesen rendben van.

Az orvosnak igaza van, emiatt felesleges aggódni. A pajzsmirigy miatt úgyis érdemes megismételni néhány hónap múlva, akkor majd meglátod.

2015. márc. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!