Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki hallott már ilyenről?...

Valaki hallott már ilyenről? Ez betegség lehet?

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosan hogy írjam le, de olyan problémám van, hogy elég gyakran ilyen hangok jönnek fel a gyomrombol, de olyan, mintha csak a tüdőmtől jönne, és ha mondjuk mellettem áll valaki, akkor tökre hallani lehet, mert a torkomon jön ki a hang. Olyan mint egy büfögés, de nem az, és nem is olyan érzés....Hallott már valaki erről? nagyon idegesítő, főleg ha mondjuk csók közben rám jönne
2010. febr. 16. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
sok a savad
2010. febr. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen,hallottunk róla,ilyen mindenkinek szokott lenni...nem kell minden kis hülyeségtől besz@rni,ne haragudj...fogalmam sincs,hogy mitől van,de tök normális.
2010. febr. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól van, hogy emésztesz, simán. Azellen ne tegyél semmit, mert az baj lenne :) Sok a savad, és ezáltal sok gáz termelődik a gyomrodban, ami mozgásra, de még a beszédtől is hangokat ad ki, mert mocorog. Semmi komoly. Ha sokszor van, vagy rosszkor fordul elő, használj emésztéssegítőt, vagy gázképződés elleni pirulát (Buscopan, ha jól tudom). Néha használ, ha eszel egy-két falatot, vagy lassabban egyél, és kerüld a szénsavas dolgokat, ami ezt súlyosbítja.
2010. febr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lassabban egyél, csukott szájjal, és kevesebb levegőt nyeljél. azok a hangok jórészt a felesleges levegőtől vannak, amiket evés közben viszel be. aztán azok jönnek vissza.
2010. febr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!