Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már vagy 4 éve bio fű függő...

Már vagy 4 éve bio fű függő vagyok. és odáig fajúlt a dolog hogy a napi egy-két cigi helyett napi 7-8 legalább elmegy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Drogfüggőség,pontosabban bio fű függőség(súlyos).odáig fajúlt a dolog csúnyán beszélek a szülőkkel kedvtelen vagyok teljesen,nincs kedvem sehova menni..Ha elfogyóban van a cucc már izgulok hogy mikor veszem meg a kövi adagot...de nem mehet ez így tovább..olyan gyógyszerek vagy trükk vagy bármi amivel letudnám rakni mihamarabb??

2015. márc. 22. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
szívj helyette normális füvet, szedjél vitaminokat, mozdulj ki otthonról, kezdj el barátkozni, sportolj valamit, nézz filmeket, vagy ha nehéz lejönnöd róla akkor igyál citromfű vagy orbáncfű teát rendszeresen. Esetleg szedjél antidepresszáns gyógyszereket egy darabig.
2015. márc. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jelentkezz az emberbarát alapítványnál. Ők tudnak szakszerűen segíteni.
2015. márc. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
haverommal is ez volt, napi 3-4-et elszívott, kedvtelen volt, depressziós.. aztán elkezdett edzeni, (konkrétan kinti street workout) és teljesen megváltozott. Az edzés egyrész lekötötte a figyelmét, másrész nyilván a javára is vált, izomosodott stb. ez gondolom elég önbizalmat adott neki, így aztán szerzett barátnőt, és most már jól érzi magát. Sokáig teljesen nem szívott füvet, most viszont már néha azért elszív 1-2, tehát most már úgy használja a fűt ahogy kellene. Ha naponta szívsz, akkor előbb utóbb már nem lesz tőle jó kedved, mint ahogy te is tapasztalod, de ha nagyritkán elszívsz egyet, az (szerintem) sokkal jobb mintha berúgnál, tehát lehet ezt okosan is használni.
2015. márc. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
...sokáig egyáltalán* nem szívott...
2015. márc. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 hardenberg ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de a leírtak alapján feltételezem, hogy a leszokás nem fog segítség nélkül menni...és jobb ha van olyan szakember melletted vagy legalábbis telefonközelben, akihez fordulhatsz, ha bármi gubanc van! Nem kell félned attól, hogy felnyomnak a rendőrségen, az orvosi titoktartás őket is köti, de 4 éves függést (amint elismerted) már nem fogsz segítség nélkül legyőzni. Tehát azt ajánlom, hogy keress fel vagy drog-függőkkel foglalkozó alapítványt, egyesületet, vagy pedig a minden nagyobb városban működő drogambulanciát látogasd meg. Pár cím:

[link]


[link]

2015. márc. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 hardenberg ***** válasza:
2015. márc. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Csak úgy mondom, hogy a bio fűben patkányürülék is található.
2015. ápr. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Peti1988 válasza:
Egy hétig szívtam zöld bio-t, mikor elfogyott, jöttek a tünetek: a teljes bőrfelületem zsibbadt, remegés, tenyér és talp masszív verejtékezése, szédülés, 5 napig egy falatot sem ettem, 10 kilót fogytam, még csak 2 nap telt el mióta elfogyott, de még mindig nem enyhülnek a tünetek. Nagyon lutri és veszélyes. Senki se próbálja ki, én sem fogom többet!
2015. jún. 9. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Szokjál le!
2015. júl. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!