Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire fáj a véradás, most...

Mennyire fáj a véradás, most nagyon beparáztam?

Figyelt kérdés
Eddig úgy volt hogy szívesen adok,de most hallottam,hogy lesz hemoglobin ellenőrzés is meg vérnyomás mérés. Tök gáz lenne ha mennénk az oszt.társaimmal én meg nem adhatnék vért. Meg amúgy is kicsit magas a vérnyomásom,ott meg tuti izgulni fogok szóval biztos nagyobb lesz. Plusz olvastam,hogy elég vastag tűt szúrnak belém ?

2015. márc. 22. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Abszolút nem fáj,én 20éven át voltam véradó, mert ritka a vércsoportom. Légy kemény, és ha magasabb a vérnyomásod, legalább elkezdheted a kezelést. Legjobb, ha lazán veszed az egészet. És ha adni tudsz, az csak növeli az önbecsülésedet!
2015. márc. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Milyen kezelést ?
2015. márc. 23. 15:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy milyen kezelést, hát a magas vérnyomásra a gyógyszer szedését.Javaslom, vegyél egy alkarra csatlakoztatható vérnyomásmérőt, 4000.- Ft-ért már kapható, és néha mérd meg magadnak.
2015. márc. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!