Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki dadog, az kivel tudja...

Aki dadog, az kivel tudja megbeszélni a gondjait?

Figyelt kérdés
Én már egészen kicsi korom óta küzdök ezzel a betegséggel, van hogy elmúlik, de van hogy ok nélkül visszajön. Az ilyesfajta gondjaimat nem tudom senkivel megbeszélni. Aki hasonló problémákkal küzd, mint én és van hozzá kedve, azzal szívesen megismerkednék:) (15 éves vagyok)

2015. márc. 24. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Fiú vagy?
2015. márc. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem, lány.
2015. márc. 24. 19:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindig a sorstársak a legmegértőbbek:

[link]

2015. márc. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem barátnőm segített (17 éves voltam amikor megismertem, most 29 vagyok és még mindig együtt vagyunk), vele tudtam először beszélni a problémámról. Totál más lett az életem utánna, őt nem zavarja, mellette végre "normális" életem lett. Mostmár ott tartunk hogyha vele beszélgetnek, van olyan nap hogy egyszer sem dadogok. Szüleim mindig csesztettek érte hogy beszéljek normálisan vagy maradjak csöndbe.
2015. márc. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 heil cézár válasza:

Nem tudom, mennyire aktuális az a kérdés, csak belebotlottam a GYK-n. Nem beszéltem még sosem ezen az oldalon senkivel, de szívesen beszélgetnék veled/meghallgatnám a problémáidat ezzel kapcsolatban ha akarod. Mióta az eszemet tudom, kábé középsuli elejéig nagyon durván dadogtam, főleg ha izgulok, vagy közönség előtt kell beszélnem, egyszerűen megakadt a szó... és ilyenkor mindenki körberöhögött :/ E miatt elég nehéz dolgom volt a suliban. Gondolom tudod miről beszélek. Szóval ha érdekel szívesen megoszthatok néhány tippet, ami segíthet! Írj üzenetet, vagy akárhogyis lehet kommunikálni ezen az oldalon.


21/F

2015. dec. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!