Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen pelenkát használjak?

Milyen pelenkát használjak?

Figyelt kérdés

Esténként be szoktam pisilni ezért kell pelenka meg amúgy is. Mostanág valamilyen molicare pelenkát használtam de most valamilyen másik márkát ki szeretnék próbálni. Nővérem vagy anyukám szokott pelenkázni akik nem valami mesterek a pelenkázásban így az is fontos lenne hogy könnyen felcsatolható legyen, ja és jó vastag. Ne legyen olyan mint egy párna, de olyan se mint egy papírlap.

14/F, 170cm, 88cm derèk, 75kg



2015. márc. 25. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
TENA SLIP SUPER és éjszaka nagyon jó.
2015. márc. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Abri Form X-plus-ból 4 féle méret van S-től-XL-ig. Tena Maxi Slip is. Érdemes figyelni az éjszakai pelenkázásnál, hogy elöl a pelenka a hasnál elfedje a köldököt. Előbb külön-külön az alsó ragasztó csík legyen leragasztva. Le ragasztás előtt érdemes finoman ileszteni, a ragasztó csíkokat a pelenkához beállítva a megfelelő derék méretett. Aztán a felső ragasztó csíkok kerüljenek leragasztásra.


Amennyiben szükséges érdemes az alsó ragasztó szalagokat meghúzva megfelelően rögzíteni.

2015. márc. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez kamu. :D Melyik 14 éves akarná/engedné, hogy a nővére vagy az anyukája pelenkázza be?

Fekve bárki meg tudja csinálni magának...

2015. márc. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerinted nekem tetszik hogy pelenkáznak? B***ottul nem de nem tudok mit csinálni mert hogy én csinálom valahol mindig szivárog és olyan mintha nem is lenne rajtam pelenka. Szóval legközelebb gondolkodj el miket akarsz kommentelni.
2015. márc. 31. 18:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Fiatarl nő vagyok és utáltam 2,5-3,5 éves koromban amikor éjszakára pelenkáztak, mikor nappalra szobatiszta voltam teljesen 2,5 éves koromban. Így eltudom képzelni mennyire nem kellemes amikor, 4 év van hátra hogy nagykorúvá válj.


Bizzom abban és kívánom is, hogy nyáron éjszakára ne legyen szükséged pelenkára többször maradjon reggelente száraz a pelenkád.

2015. ápr. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) De igazából annyira nem kellemetlen, na jó egy kicsit mikor pelenkáznak de mikor rajtam van az olyan kellemes érzés.
2015. ápr. 4. 20:44
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már gyerekkorom óta vágytam rá, hogy pelenkában lehessek. Nem tudom megmagyarázni, hogy miért... most 25 vagyok és szoktam néha felvenni, csak azért, mert jó érzés. Biztos sokan hülyének néznek érte, de nem zavar.
2015. ápr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!