Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bütyök műtét után, majd...

Bütyök műtét után, majd később futhatok még?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már gyerekkorom óta bütykös a két lábam! A családomban a nagyszüleimnek volt ilyen! rendszeresen sportolok és rendszeresen futok már évek óta! Sajnos már most kevésbé tudok, mert iszonyatosan megnőttek és gondot okoz már a járásban is. A műtét lesz a megoldás. Azoktól szeretnék kérdezni, akik szintén futók és erősen igénybe veszik a lábukat, hogy élvezhetem-e ezt a szenvedélyemet később is. Vagy a műtét után ez már nem lesz a régi! Kérlek írjatok ...:(

2015. márc. 29. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Én is azt tettem, és teszem is! Most vagyok túl a másik lábammal is a műtéten. Arról nem is beszélve hogyha most fáj, akkor a műtét után mikor elmész futni, olyan lesz mintha felhőkön járnál! ;) Én el se hittem. Bár nekem bonyolultabb volt a műtétem mert nem csak bütyköt kellett eltávolítani, de az most mellékes, viszont egy szó mint száz, élvezheted a szenvedélyedet később is. Sőt! :)) Sok sikert mindenhez! :))
2015. ápr. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a választ! :)
2015. máj. 9. 19:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Gondolom már túl vagy rajta. Nekem egyenként csinálták, és 3-4 hónappal később kezdtem el újra futni.

Az egyik lábamat meg kell újra műteni, csavarokat is kapok bele, de azt mondták futhatok megint 3-4 hónap múlva. 8 hónap után újult ki, és az utóbbi 2 évben kapcsoltam rá igazán a futásra, és szerintem gyorsítja a folyamatot. Remélem jól jársz, de nekem 8 év után visszajött, és utálom! Akárhogy is nézzük, nem tesz jót neki.

2016. nov. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!