Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fenéktörlés-problémák? Ez...

Fenéktörlés-problémák? Ez valami betegség?

Figyelt kérdés

Újabban (pár hete) nem bírom normálisan kitörölni wc után. Elhasználhatok egy fél tekercs wc papírt, akkor se. Csak az segít, ha zuhanynál lemosom magam, de erre nincs mindig sor, ha pl 10 órát dolgozom, és bent kell, akkor nem lehet.

Ez mitől lehet?? Valami baj van velem?



2014. okt. 10. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy baj lenne, ugyanígy vagyok vele. Ha lazább a széklet, akkor kenődik. Ha dolgozol, vigyél magaddal nedves törlőkendőt, lehet, hogy átmenetileg segít.
2014. okt. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Életem során voltam már vékony, átlagos és kissé nagy pocakú is. Azt figyeltem meg hogy a kevéske túlsúly esetén szokott lenni ilyen problémám. Sőt még vizelés után csöpögő vizelet problémám is. De vékony testalkat esetén nem voltak ilyen problémáim.
2014. okt. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Kedves Kérdező, van némi súlyfeleslege? Mert ha igen, akkor lehet hogy a 2-es válaszomban van a magyarázat.
2014. okt. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem nagyon, sportos vagyok. Némi plusz (1-2 kilo combon), de amúgy nem.
2014. okt. 10. 13:12
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló vagyok, nekem attól függ, mit eszem. Ha sok rostosat eszem, lágy a széklet, akkor kenődik. Ha kevés rostosat eszem, akkor kemény, és nem kenődik. Rajtam sincsen súlyfelesleg.
2014. okt. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!