Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szüntethetném meg a...

Hogyan szüntethetném meg a hagulatingadozásaimat?

Figyelt kérdés

Általában nem vagyok vmi szószátyár, de ez a társaságól is függ, akiket régebbröl ismerek azoknak bátran megmutatom a valódi énemet, de pl egy komolynak iduló kapcsolatom azért lett vége mert elég furcsán viselkedtem,nem volt kedvem semmihez, arra se hogy a fiuval legyek pedig ha meg nem volt senkim pont ez volt a baj.szerintem nem is érezte hogy érdekelne.Ha a haverjaival voltunk együtt nem nagyon szólaltam meg,mert ugy éreztem h nem kedvelnek, meg egyszerüen semmi téma nem jutott eszembe, és nem tudom miért csinálom ezt...

Nincs vmi sok önbizalmam, pedig amúgy sokan mondják h csinos vagyok.

most lehet hogy újra lesz vmi ezzel a sráccal,de nem akarom megint elrontani a kedvtelenséggemmel.

20/L


2010. febr. 18. 18:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Az nem baj, ha csendesebb típus vagy, van, aki pont az ilyen lányokhoz vonzódik.

Erőltetni a jókedvet nem lehet, ill. nem érdemes, mert természetellenes viselkedést eredményez. Szerintem, ha őszintén beleesel egy fiúba, akkor egyszerűen megjönnek a szavak, és ilyen meg eszedbe sem jut: "nem volt kedvem semmihez, arra se hogy a fiuval legyek "! Sok sikert:)

2010. febr. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!