Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magas vérnyomás?

Magas vérnyomás?

Figyelt kérdés
apukam tegnap rosszul lett munka kozben zugott a fule es eleg magas volt a vernyomasa. rohant at rogton a patikaba es kiadtak neki a gyogyszert mert megmertek es eleg magasnak talaltak. ma megint megmerte a vernyomasat 200/121 aztan utana megegyszer rogton akkor mar "csak" 178/valamennyi volt. mivel holnap unnepnap van csak kedden tud menni. kerlek segitsetek mit kene tennunk nagyon feltem. (sajnalom a vesszohibakat most szerintem nem ez a legfontosabb)

2015. ápr. 5. 23:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nincs baj édesapád veséjével?

Mikor volt az utolsó vérvétele, és mit néztek meg nála?

Ha szédül vagy gyenge és/vagy kevés a vizelete, én is azonnal az ügyeletet javasolom, nem pedig ilyen gluténmentes/paleo dolgokat, amelyek - ha egyáltalán van bármilyen hatásuk a magas vérnyomásra, ami korántsem bizonyított -, csak hosszú idő után hatna.

Ami viszont fontos, hogy a lehető legkevesebb sót fogyasszon addig is, míg az orvos nem nézi meg.

Őszintén jobbulást kívánok neki, nektek meg nyugodtabb ünnepeket!

2015. ápr. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha a magas vérnyomás betegséget ÁLTALÁBAN a rossz táplálkozás okozza, akkor azért talán néha a helyes táplálkozásról és a betegségek megelőzéséről + gyógyításáról is lehetne beszélni még akkor is, ha ez gyógyszerek eladását csökkentheti. Nem kell aggódni amúgy, mindig lesz aki szívesen megbetegszik és gyógyszert szed.
2015. ápr. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!