Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudom h mit tegyek!...

Nem tudom h mit tegyek! Szerintetek kéne borotválnaom a kezemet? Undorító rajata a szőr?

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Fiú vagy lány vagy?

Borotválni semmiképp nem kéne mert csak rosszabb lesz, akkor már inkább gyantázd.

2010. febr. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

ah...szerintem se borotváld, mert attól tényleg csak rosszabb lesz...:S

menj el kozmetikushoz, ő biztosan tudja, hogy mi a megoldás...:)

2010. febr. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én szégyen nem szégyen borotválom, nem krémezem nem gyantázom, nem epilálom.

Nekem is csúnya fekete szőr volt rajta mindig is, és én annyira szégyelltem h. nyáron is hosszú ujjú felsőkben mászkáltam v. pulóverben.

Szóval a krémre allergiás vagyok, az epilálás nekem baromira fáj, lehet én csinálom rosszul, a gyantázáshoz meg meg kell várni h. megnőjön, azt meg mivel erős szőrzet volt a kezemen mindig is nem tudom kivárni,mert csúnya.

Kb hetente 2* borotválom, lassabban nő vissza szőr a kezemen nekem legalábbis mint pl a lábamon, szóval az se érdekel ha erősödik tőle, mert nem várom meg míg az látszódjon:P

Szóval sztem borotválhatod nyugodtan. De ez csak az én véleményem.

18/L

2010. febr. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha birod akk inkább epilátor vagy gyanta. Az epilálás az elején tényleg nagyon fog fájni, de utánna hozzászoksz.
2010. febr. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább epiláld. Nyáron én is epiláltam. Szerintem túl lehet élni, mondjuk az elején még fáj, de mikor nőnek vissza a szőrszálak, akk az már tényleg nem fájdalmas. Ettől biztos nem lesz erősebb a szőr.
2010. febr. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok,és nem fekete hanem szőke.Az uncsi tesóm borotválja,én meg nem tom h mit tegyek,mert attól tartok h mire felnőtt leszek úgy megerősödik h naponta kell majd.Nem tudom h undorító e,szerintetek
2010. febr. 19. 15:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Nézd vannak szőrtelenítőkérémek és gyanta is,amit otthon is lehet használni,
2010. márc. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző válaszadó vagyok,figyi minden csajnak van szőr a kezén,a világosabb hajuaknak általában világos,amíg nem túl szőrős ne nyúj hozzá és semmiképp ne borotváld.
2010. márc. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!