Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Stressz és hasogató hasi...

Stressz és hasogató hasi fájdalom?

Figyelt kérdés
Nagyon stresszes az életem.Vannak napok mint például a mai is amikor minden balul sül el és egész nap dühöngök.. most kb 1 órája is és kiabáltam...és rettenetesen megfájdult a hasam a rekeszizom környékén erős szúró késelés szerű fájdalmat éreztem le is kellett feküdnöm fél órára..stressztől vagy a kiabálástól lehetett? eddig csak a torkom szokott fájni esetleg berekedek ha ordítozok.. plusz ahányszor feldühítem magam homályosan látok ,szédülök ...
2015. ápr. 7. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tettél fel kérdést?

A valeriánát próbáld ki, ez egy természetes nyugtató, ami talán segít oldani a stresszt. Szánj magadra egy kis időt, gondolkodj el mi és miért történik veled. Mi az amin tudnál változtatni, hogy csökkenjen benned ez a nagy stressz. Esetleg vezesd le sporttal, futás, vagy küzdő sportok.

2015. ápr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

antidepresszánst szedtem és leálltam vele mert nem is hatott és híztam is nem is kicsit..azóta vannak..talán elvonási tünetek lehetnek..

ilyen fokú erős stresszre is megteszi egy gyógynövényes készítmény?

2015. ápr. 7. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!