Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 6 kg-mot fogytam 2 hét alatt,...

6 kg-mot fogytam 2 hét alatt, miért? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, 160 cm és 56 kg voltam már legalább 1 éve. Januárban meghalt mamám, utána lefogytam 53 kgra, alig ettem... mostanában keveset bírok enni, lehet, hogy összeszűkült a gyomrom? :( Nem akartam fogyni, 2 hete még 55 kg voltam, aztán 52, 50, ma pedig 49, pedig 3 zsemlét bevágtam reggelire... mi bajom lehet? Sok stressztől lehet?/ (pánikbeteg vagyok, sokat idegeskedek)
2015. ápr. 8. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a stressz, régebben mikor a feleségemmel gondjaink voltak, akkor nagyon stresszes voltam, hiába ettem sokat, nem látszott meg rajtam..
2015. ápr. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Amúgy most vettem észre, szerintem rossz a mérleg.. mert fél órája még 49,7 voltam, most meg 51,2 és nem ettem semmit. Hugom meg sokkal vékonyabb, kisebb nálam és neki meg 53-at mutat, tegnap meg ő is 49 volt. Mérleg lehet hibás, azt hiszem.
2015. ápr. 8. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!