Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel könnyíthetek a mindennap...

Mivel könnyíthetek a mindennapi munkám során a fájdalmakon?

Figyelt kérdés

26 éves srác vagyok, gyári munkát végzek a Denso-ban és mindennapos gerinc-, térd- és talpfájdalmaim vannak, ebből a gerincem fáj a legjobban, van mikor becsipődik és oldalirányú ferdülés is kialakult, valamint mostanában minden hónapban megbetegedem, de kénytelen vagyok lábon kihordani, a vitaminok nem segítenek és a rendszeres zöldség-gyümölcsfogyasztás sem.

Egy ideig futottam és kettlebell edzéseket csináltam, de a fájdalmak miatt abbahagytam.



2015. ápr. 13. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
tán menj el orvoshoz, hogy megnézzék, mi a bajod!
2015. ápr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Voltam már, oldalirányú gerincferdülésen kívül mást nem mondott, minden nap szinte Aflamin fájdalomcsillapítót és Mydeton izomlazító/gyulladáscsökkentőt szedek...

De ha már átmegyünk bunkósdiba, akkor nem ez volt a kérdés, hanem, hogy mivel könnyitsem okostojás!

2015. ápr. 19. 16:09
 3/5 anonim ***** válasza:
nem voltam bunkó...Továbbra is a véleményem, hogy irány az orvos, 26 évesen nem normális, hogy fáj mindened, még nehéz fizikai munka mellett sem, gerincferdülés erre nem elég magyarázat.
2015. ápr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia, én foglalkozok a tartásjavítással, és egyértelműen le vannak gyengülve belső mély izmok, amelyek felelősek a helyes testtartásért. Gyógytorna, vagy dinamikus ülő párna lenne a megoldás. Ha nincs időt elmenni gyógytornászhoz, akkor mindenképp vegyél az ülő párnát, még akkor is, ha álló munkát végzel, mert ha haza mész akkor otthon tuti sokat ülsz, és ekkor használhatod. Nézd meg a Dynasit Life párnát.
2015. máj. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha helyhez kötött állómunkát végzel, és egész nap betonon állsz,-kérj fa lábrácsot (trepni)ezt a munkavédelmi szabály is előírja, valamint használj talpbetétet, akár lúdtalp betétet.
2015. máj. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!