Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek ez normális...

Fiúk! Szerintetek ez normális testsúly? Lányok válaszát is szívesen olvasom (bővebben lent)

Figyelt kérdés
167 cm vagyok és 55-60 kg. szerintetek ez normális vagy jó? én dagadtnak érzem magam de a barátaim szerint jó alakom van. szerintem a fiúk ezért IS néznek keresztül rajtam :( ti fiúk leállnátok egy ilyen lánnyal? a válaszokat előre is köszönöm MINDENKINEK :)
2015. ápr. 13. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
gebe vagy...egy sportos egészséges nőnek, ennél kb 5-10 kg-mal magasabb a tömege
2015. ápr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
háááááát én azért nem mmondanám magam gebének mert van hasam meg combom :D :(( :/
2015. ápr. 13. 21:02
 3/3 anonim válasza:

hát figyelj, én 173 centi vagyok, 69 kiló, sportolok. minimális hasam van, tényleg szó szerint minimális, és a lábam sem túl vastag, az ideális kategória (számomra.. más lehet pont nem ezt tartaná ideálisnak) de ehhez viszonyítva szerintem normális testsúlyod van, pont jó :)

16/L

2015. jún. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!