Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Fehér foltok a...

Mi lehet ez? Fehér foltok a mandulámon néhol véres, közepesen duzzadt fel.

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál is tegnap ,mert lázam is volt,és fájt a nyelés. Bár nem mondott semmit,csak annyit,hogy nagyon csúnya és nagyon meg van duzzadva,felírt gyógyszereket,amiket el is kezdtem azonnal szedni. Mégis nagyon aggaszt a dolog,mert 3 hónapon belül ez 2. ilyen eset,még mindig nagyon csúnya a mandulám és lázam is,szeretném tudni valakinek volt hasonló élménye? a legaggasztóbb talán az a tény,hogy mindkétszer akkor jött elő miután átmulattam az éjszakát alkohollal és csókolóztam. És pontosan így másnapra fájó nyelés,láz,fehér foltok a torkomon.
2015. ápr. 18. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Gondolom tüszős mandulagyulladásod van.

Nyilván kaptál antibiotikumot, mivel ilyet általában az esetek többségében bakteriális fertőzés okoz, majd helyre jössz.

Ha meg rövid időn belül visszatér, akkor pedig lehet, hogy nem megfelelően voltál kikezelve az előzőből, vagy ki sem voltál kezelve egyáltalán, illetve nagy valószínűséggel gyenge az immunrendszered, vitaminokkal kéne erősítened.

2015. ápr. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam,hogy tüszős legalábbis elsőnél azt mondták,de én is arra gyanakodtam,viszont az elsőnél bocsánat elfelejtettem,hogy egyáltalán nem fájt a torkom,emlékszem akkor a bölcsesség fogammal volt vlaami ezért bele világítottam a számba és észrevettem a fehér akármiket a torkomon,és igen kaptam rá akkor is antibiotikumot amit tisztességesen végig szedtem.Most pedig nagyon fájt a torkom,de tüsző kevés volt,inkább a vér volt ami nagyon aggasztott és a duzzanat,de az orvos nem mondta,hogy ez tüszős lenne,és most is kaptam antibiotikumot.Biztos helyre jövök csak félek,mert nem normális, és ki tudja hányszor volt ilyen a torkom,mert épp akkor nem fájt v valami.
2015. ápr. 18. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!