Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, ki számít...

Mit gondoltok, ki számít drogosnak?

Figyelt kérdés

pl. aki két hetente speedezik az drogos? vagy aki havi egyszer füvet szív? vagy két naponta füvet szív? de mellette mondjuk teljesen normális életet él rendes munkával vagy jótanulóként... igényes stb.


csak kiváncsiságból, ha lehet kérlek indokoljátok a válaszotokat. köszönöm :]


2010. febr. 20. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

undok vagyok. számomra mindenki drogos, aki nem csak kipróbálja, hanem tovább folytatja és szokássá teszi. függetlenül attól, hogy havonta egyszer vagy hetente ötször teszi.

sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de úgy gondolom, hogy a normális életbe nem fér bele az ilyesmi. [alkoholizálókról, dohányosokról épp ezt gondolom, szintén]

2010. febr. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
miért gondolod így? miben befolyásolja a normális életet pl havi egy szál füves cigi? 1 g mondjuk.
2010. febr. 20. 23:06
 3/6 A kérdező kommentje:
és a dohányzás? az alkohol?:O nemértem
2010. febr. 20. 23:09
 4/6 A kérdező kommentje:
szerintem ezektől a dolgoktól függetlenül élhet még valaki normális életet. tudni kell hol a határ, ennyi. ne higyjétek azt, hogy én drogozom mert nem csak így gondolkozom. vagy ezekszerint én vagyok a hülye felfogású?
2010. febr. 20. 23:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Én szerintem az a drogos akinél lelki vagy fizikai függőség kialakult. Én szoktam kb. 1-2 havi rendszerességgel egy kis könnyű droggal élni, persze csak bulikon, de semmilyen hátrányom nincs ebből. Normálisan élek nem vagyok elmebeteg, és jól esik egy kikapcsolódni vele. Persze utána a szex is leírhatatlanul fantasztikus. :)
2010. febr. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem az drogos,aki él vele,bármilyen mennyiségben,a fő kérdés hogy tudná e nélkülözni akármeddig.Ilyenek a mostani fiatalok is,minden hétvégén buli buli hátán,alkohol és drogok,és nem veszik észre hogy a szervezetuk hozzá van szokva,aztmondják nem vagyok alkoholista,drogos azért mert hetente elmegyek egy buliba és élek ezekkel...ezek az emberek próbálnák meg azt hogy nem élnének vele mondjuk fél évig...nem hiszem hogy sikerülne,tehát hozzávannak szokva...

másrészt valoszinüleg elvonási tünetek jelentkeznének,ami szintén alátámasztja hogy igenis drogosok...

2010. okt. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!