Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Cukorbetegeket miért nézik...

Cukorbetegeket miért nézik drogosnak, ha belövik magukat. Miért nézik őket részegnek, ha rosszul vannak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 09:01
 1/8 Antimod ***** válasza:
Szerintem azon egyszerű okból, hogy a szúrásnak meglátszik a helye, ha rosszul vannak, akkor pedig egyensúlyproblémák lépnek fel, illetve a lehelletük is acetonszagú lehet, ami hasonlít a részegségre.
2011. nov. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A hypo-ra gondoltam, akkor nincs acetonszag, az akkor van, ha felmegy a cukor, nem ha lemegy. Drogosra meg arra gondolok, hogy ha pl. tömegközlekedésen belővi magát, és akkor már megvetéssel néznek rá, ilyen pfuj drogozik képpel.
2011. nov. 11. 09:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert az emberek 99%-a undorítóan szűk látókörrel rendelkezik :(
2011. nov. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos ez van :(

Cukorbeteg vagyok és mindig annyira rosszul érzem magamat, ha nyilvánosan kell kezelnem magamat. Volt olyan hogy rosszul lettem és majdnem belémrúgtak, hogy részeg disznó. Amikor meg belővöm magamat, néznek rám, mint egy drogosra.

2011. nov. 11. 10:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez nem mindenhol van így. Magyarországon az emberek nagyon tudatlanok, valaki azt se tudja, mi az a cukorbetegség. Viszont ha csak körülnézel főleg Budapesten, tele vannak a közterületek részegekkel, rosszabb környékeken drogosokkal is. A tévéből, internetről ömlenek az alkohollal/drogozással kapcsolatos történetek, hírek stb. Elég negatív dolog, de ha belegondolsz, teljesen érthető, hogy az embereknek rögtön ezek a dolgok jutnak eszébe.
2011. nov. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
ezt én is nagyon utálom :\
2012. márc. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Általában simán túlteszem rajta, de ha olyan napom van, akkor bőgni tudnék, hogy bámulnak, mert belővöm magamat, vagy vércukrot mérek.
2012. márc. 5. 16:55
 8/8 anonim válasza:
én is.. havonta kétszer legalább elhatározom, hogy soha többé nem csinálom, de már rutin..
2012. márc. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!