Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok, akik épp...

Vannak itt olyanok, akik épp egy komoly súlyfeleslegtől akarnak megszabadulni?

Figyelt kérdés
Régebben jó sok csokit, meg csomó olyan kaját megettem, ami később szépen meglátszott, egy ideig nem törődtem vele sajnos, de mostmár nagyon szeretnék megszabadulni a kilóktól (16 éves, fiú, 87 kg), a csokit, szénsavas italokat, cukros kajákat száműztem végleg, reggel este járok futni, azt szeretném kérdezni hogy mások pl. mit esznek, és mit száműztek, mennyit sportolnak, és ha esetleg van olyan aki tudna adni még praktikákat ami segíteni a fogyásban, megköszöném...

2015. ápr. 20. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 20 kilót szeretnék leadni, eddig 3 kiló ment le. Mozgok és kalóriát számolok. :) 15l
2015. ápr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nem eszem kenyeret, tésztát is csak nagy ritkán. Minden nap tornázom 1 órát (nekem a jóga, meg a pilátesz jött be). Most tartok -17 kg-nál és még minimum 6 kg-tól szeretnék megszabadulni. :)

Most 66 kg vagyok és 83-ról indultam.

19L

2015. ápr. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Száműztem a magas glikémiás indexű ételeket, így a krumplit, tésztát, rizst, édességeket. A fehér kenyeret lecseréltem teljes kiőrlésűre. Szörpök helyet vizet és valódi gyümölcsteákat iszok. Emeltem a fehérjebevitelt, sok zöldséget eszek. Számolom a kalóriákat. A pihenőnapjaimon (heti 3-4 nap) egyelőre kerékpározok, 19 km a köröm, de van, hogy rádolgozok. 37 kilótól akarok jövő júliusig megszabadulni.
2015. ápr. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Csiß ***** válasza:

"Száműztem a magas glikémiás indexű ételeket, így a krumplit, tésztát, rizst, édességeket."


Azért ez gy picit hiba volt.Durumtészta,barna rizst ehetsz nyugodtan.Az is lassan felszívódó szénhidrát:) A többi az okay amit írtál.

2015. ápr. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4: helyesbítek. :)


Durumtésztát eszek, elvileg a barna rizst sem zártam ki, de bevallom, még nem kóstoltam.


Még csak a diétám kezdetén járok, nagyon sok mindennek utánaolvastam, de naponta szembesülök mindig valami újjal.


Egyébként 12 nap alatt -2 kg-nál tartok. Bár egy "kedves" kollégám ezt elintézte azzal, hogy ő ennyit egy wc-zéssel lead. :/

2015. ápr. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, egyébként ajánlom neked a kalóriabázis oldalt:


[link]


Megadod a méreteidet, aktivitásodat, mennyit, milyen ütemben szeretnél fogyni, és ő beállít neked egy ajánlott kcal beviteli értéket.

Számol a sporttal is, kiszámolja helyetted a bevitt kcal mennyiséget, és még a bevitt ételek tápanyagtartalmát, illetve azok arányait is!

2015. ápr. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!