Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Menstruáció első napján...

Menstruáció első napján teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés

Tehát 2015.04.17.-én észre vettem az esti órákban hogy meg jott a menszeszem és elkeztem szedni a fogamzásgátló tabletta első szemét. Rá követő 2-3orara soft tamponnal és gumival védekeztünk ami sajnos ki szakadt futottam is és ki mostam magambol a spermat

Másnap korán reggel el mentem egy gyogyszertarba és esemény utáni tabit kértem de a hölgy le beszélt róla mert azt mondta semmiképp nem lehetek terhes. 2015.04.22.-én elmentem dokihoz és kértem fogamzásgátló injekciot amit be is adott az orvos (hozzá teszem menszeszem 5.-dik napján volt ez) és most szurkal a hasam alja... Mi lehet? Valaki segítsen nekem.... Bunkó valaszoktol kimeljetek.


2015. ápr. 24. 21:36
 1/4 A kérdező kommentje:
A fogamzásgátló tabit abba hagytam 2015.04.22.-én!!!!!
2015. ápr. 24. 21:37
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem eleg kicsi eselye van, hogy teherbe estel volna, 1. napja volt a menzeszednek, plussz ha jol ertem be is vettel 1 szemet mar a gyogyszerbol. ( gestomix tabi pl 1. szemtol ved)
2015. ápr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az erős hormon injekciótól lehet. Drasztikusan beaatkozik a szervezetbe.
2015. ápr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mármint az erős injekciotol szurkal a hasam? Köszönöm szépen a válaszokat!! És most nyugodtabb vagyok már Ugyanis két abortusz volt már, és harmadjára nem akarok már.majd csak idővel
2015. ápr. 25. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!