Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 16 éves lány vagyok, nagyon...

16 éves lány vagyok, nagyon csúnya miteszeres, pattanásos az arcom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

már antibiotikumot is szedtem rá, az sem segített, számtalan dolgot kipróbáltam nem segített :/

mindenféle segítséget elfogadok :) előre is köszönöm! :)



2015. ápr. 25. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
kozmetikus?
2015. ápr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kezdetben: tej- és gluténmentes étrend.


A mentes az mentest jelent, a csökkentett fogyasztás az nem igazán segít általában.

2015. ápr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el egy bőrgyógyászhoz vagy egy kozmetikushoz, ők többet tudnak segíteni. Amúgy nekem az isotrex vált be.
2015. ápr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A bőrgyógyászat általában kissé külső megközelítésű. A pattanások általában belső folyamatokból következnek (és sok más bőrprobléma).


De lehet próbálkozni.

2015. ápr. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kenegetni lehet csak nem érdemes.


Nekem akkor múltak el mikor 28 évesen végre leálltam minden tejtermékről és a gluténről.


Tudod a gyulladt belekre és a sérül bélflóra endotoxinjaira a világ összes kenőcsét is kipróbálhatod, de teljesen felesleges. Az emiatt összezavarodott hormonháztartásról nem is beszélve.


Életmódot kell váltani, hiszen valami nem jó. Ezen semmilyen kenőcs vagy gyógyszer nem segít, max a tüneteteket enyhíti, de a legtöbb még azt sem.

2015. ápr. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Nekem 3 dolog segített: 1. nem ittam több tejet, 2. megnéztem arctérképen, hogy melyik része csúnya az arcomnak, ez melyik szerv rendellenességére utal, és ittam rá gyógyteát. A szerv nem megfelelő működése is megszűnt, és a pattanásaim is eltűntek. 3. Ezenkívül gyógyszappannal mostam az arcom.
2015. ápr. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!