Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen hatása van a...

Tényleg ilyen hatása van a Rivotrilnak?

Figyelt kérdés

Elmesélte az egyikk barátnőm, hogy egyszer amikor szakított vele a barátja anyira kibukott, hogy bevett két szem rivotrilt, és az történt vele,hgy kiesett az emlékezetéből fél nap.

Tényleg ilyen mellékhatása van? Senki ne értsen félre nem akarom kipróbálni csak én azt hallottam, hogy ennek komolyabb melékhatása van.



2015. ápr. 28. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Extrém mellékhatásként,TALÁN.


De ez nem GHB.

2015. ápr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondolom nagyobb dózisú ( esetleg 2 mg-os) Rivotrilt vehetett be.

Én is jártam már hasonlóképpen, egyetlen szem gyógyszertől.

Senkinek nem ajánlanám,hogy csak úgy, sima nyugtatóként ezt szedje.Ennél a gyógyszernél tényleg érvényes,hogy csak orvos utasítása alapján/szerint szedhető.

Hogy mennyire erős hatású gyógyszer egy példa: egyik hozzátartozóm epilepsziára szedte. Fokozatosan csökkentette az orvos és egy negyed szem (0,5 mg) elhagyása után visszatért a roham.

2015. ápr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na én erre nem vagyok büszke de egy szemre még ittam is kb egy deci pezsgőt. Emlékszem ahogy hazamentem de a következő emlékem az volt, hogy másnap reggel is éreztem a hatását. Több óra maradt ki.. Semmire sem emlékszem. Pedig az alkoholtól is max hánytam 20x de kepszakadas nem volt memóriában.
2015. ápr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A benzodiazepinek anméziát okoznak.
2015. ápr. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ha előtte soha életében nem szedett be belőle, és egyből 2x2 mg-mal indított, akkor talán.


Én 3x0,5 mg-t szedek 2 éve, rendszeresen fogyasztok alkoholt, töményet is, és soha nem volt semmi bajom. Valószínűleg mivel már hozzászoktam.

2015. ápr. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!