Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hónalj izzadás ellen mit...

Hónalj izzadás ellen mit tudok tenni? Idros használ?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 28. 19:52
 1/3 Almamag74 válasza:
Erős hónalji izzadásra nagyon jó a Gyógyszertárakban kapható "Solutio antisudorica" (Szolucio antiszudorika) folyadék, amit fürdés után, alaposan szárazra törölt hónaljra kell felkenni egy kis vattapamacs segítségével. Fontos, hogy tényleg jó száraz legyen a bőröd, mert különben csíphet! Csak hónaljon szabad használni. Elég kétnaponta kenni, de te tudod, mennyire erősen izzadsz, hiperhidrózisban mehet minden nap. Hosszabb idejű használat után, amikor elhagyod, nem fogsz már olyan erősen izzadni (én 2 évig használtam, azóta elég a sima bolti bármilyen deo). Ja, ne lepődj meg, elszínezheti a hónaljat, de az elmúlik, ha már nem használod.
2015. ápr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

igen, az a folyadék nagyon jó

keress rá, van egy krémmánia nevű oldal, ott sok ilyen cuccot értékelnek emberkék!

2015. ápr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Vettem ilyet és hónaljra nagyon hatásos első alkalommal hatott. Viszont tenyeremre és talpamra hatástalan.
2015. jún. 8. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!