Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Holnap a laborlelettel menjek...

Holnap a laborlelettel menjek vissza a háziorvoshoz?

Figyelt kérdés
elmentem ma orvoshoz, elmondtam az egész türténést ami megy velem több hete gyengeséget fáradékonyságot érzek fülzúgásom van szinte minden nap , egy ideig mellkasi szorítást éreztem, aztán ahogy állítottam a szék háttámláján elmúlt. minden nap megeszek egy kis gerezd fokhagymát. múlt héten elkezdtem szedni magnéziumot, de hét végére elkezdett fájdogálni a hasam allja hol egyik hol másik oldalon, magnéziumot abbahagytam múlt héten. de közben elkezdtem mozogni, gyalogoltam sokat az elmúlt napokban. ez a fájdogálás megmaradt és tegnap már derekam is elkezdett fájni attól féltem vesémmel nem stimmel valami ezért ma elmentem a háziorvoshoz. ő elküldött vér-vizelet vizsgálatra, belgyógyászatra és pszichiátriára...laborlelet holnapra kész, többire 8.án és 22.én van beutaló. mutassam meg külön neki a laborleletet? mit csináljak? pszichiátriára is elküld, életemben nem voltam, nem vagyok hipochonder...
2015. ápr. 29. 11:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen,a lelettel vissza a dokihoz.
2015. ápr. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!