Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Enyhe lábszagra mi a megoldás?...

Enyhe lábszagra mi a megoldás? Bőrcipőt hordok.

Figyelt kérdés

Bőr balerinába és harisnyában elmentem egy órára, és nem durván, azért megérezni.

Ha hintőporozom se jobb, csak másabb.


A pamut kis zoknit még nem próbáltam. Tuti nem lóg ki a balerinából? Mert a balerinához való harisnya mindenfelé kilóg és azért nem veszek hogy utána dobjam a kukába.


A kis-zokniról mi a véleményetek, illetve ezen kívül valami megoldás?



2015. ápr. 30. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Enyhe lábszagra megoldás a lábmosás teljes mellőzése, ami által elérhető a lábszag penetránssá válása.
2015. ápr. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


fekete tea helyett(ha van lehetoseged) hasznalhatsz tolgyfakereg teat


vagy


[link]

2015. ápr. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

En igy vetettem vegett a labszagnak,mert az enyhe is erösse valhat ha a bakteriumok elszaporodnak,es azt csak vizzel ,szappanal nem moshatod le.Vettem a Dm-ben egy fertötlenitö spray-t,ott all ahol a lencse meg egyeb ilyen cuccok a betetek közelebe.Irja rajta ,fertötlenit,felületeket meg utoljara cipöt is.Minden sport cipöt kimostam,befuvattam a bör cipöt is.A labaimat jol megmostam,bört ledörzsöltem,es bekentem szajvizzel,az is antibakterialis.

[link]

az ara kb. 2,60e,van a Sagrotantol is az dupla draga.

Szajöblitöt Listerinet vettem,az olcso nem valt be.

2015. ápr. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
láb dezodor
2015. máj. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En kiprobaltam mar nagyon sok lab dezodort,egyik sem hasznalt,viszont ha a szajöblitö nem tetszik,minden este aztasd a labaid ecetes vizbe,fö a bakteriumok kiirtasa.
2015. máj. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
😥😥😥😥
2023. máj. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én jó kinézetű nőként ilyenekre nem figyelnék had legyen jó kis izzadt lábszagom, azt sajnálom aki ettől rendesen undorodik!
2023. máj. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!