Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alkoholista lennék?

Alkoholista lennék?

Figyelt kérdés
Megkóstoltam egy jó vörösbort, és most úgy érzem innom kell még, már kb egy hónapja nem ittam, de még mindig kívánom.
2015. máj. 2. 23:18
 1/7 A kérdező kommentje:
De persze csak mértékkel, a legtöbb max 3 pohár volt, soha sem voltam még részeg.
2015. máj. 2. 23:20
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja és nem minden nap iszom, csak kb 3-4 hetente, és akkor is csak pár pohárral.
2015. máj. 2. 23:22
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Ha már felteszed azt a kérdést, hogy alkoholista vagy-e akkor nem vagy az. Van a családban alkoholista, és ő határozottan állítja hogy nem alkoholfüggő. ( de azért nem bír ki egy napot se pia nélkül) Szóval nincs baj.
2015. máj. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Dehogyis vagy alkoholista, a vörösbort én is megiszom ritkán, mivel állitólag egészséges.Ha minden ember ennyit inna és már ezekután azt kérdezné,hogy alkoholista-e, akkor más világban élnénk, nem lenne ennyi roncs ember.

Sajnos azok nem kérdezik,hanem nyelik egymás után lefele a pálinkától kezdve a sörig stb.

2015. máj. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem. De vicces vagy.
2015. máj. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Inkább ínyenc :D Nem feltétlenül, de alkoholista tuti nem vagy.

Ha valami finomat kóstolsz és szeretnéd újra, az nekem elég természetes, évtizedek óta vagyok hedonista :)

Amióta nincs itthon a kedvenc whiskymből, olykor eszembe jut és kissé vágyakozva (de határozottan pozitívan, úgy értem, nem hiányolva) gondolok rá, hogy ha gazdagabb leszek, majd veszek újra. Amikor van, akkor úgy évi párszor iszom belőle. Az első üveg évekig tartott s ketten voltunk rá. No, ez nem alkoholizmus, főleg, hogy más alkoholt sem iszom gyakran.

2015. máj. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Phoney ***** válasza:

(Szerencsére) fogalmad sincs, mi az, hogy alkoholista.


Ha 1 hónapja ettél eperfagyit és úgy érzed ennek kell még, attól még nyilván nem vagy eperfüggő...



tegnap 23:35

Szóval ismersz egy alkoholistát, aki nem vallja be magának, ezért biztos minden alkoholista ilyen, király. Amíg félek, hogy az vagyok, addig ihatok bátran, mert nem vagyok az? Iszom is akkor egy harmadik abszintot.

2015. máj. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!