Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akkor én most alkoholista lennék?

Akkor én most alkoholista lennék?

Figyelt kérdés

25 vagyok, fiú.


18 évesen ittam először osztálykiránduláson, de mivel nem jártam el egyébként otthonról sehova, ezért nem nagyon ittam a továbbiakban, de hogyismondjam, amikor volt alkalom akkor "nem vetettem meg"...szerencsére normális vagyok még bebaxva is.


Egyetemen meg sztem megintcsak nem ittam olyna sokat, mivel ez egy kockaegyetemn volt és jobb esetben havonta jutottam el bárhova. De nem volt ritka, hogy még ritkábban.


Egyetem után meg ugye rájöttem, hogy hát csajozni is kéne vmikor, ezért elég sokat kezdtem el járni ide-oda, de meg tudtam tenni, mivel otthon baxtam a rezet (igen, munkanélküli voltam egy csomó ideig nehéz diplomával)


Én azért iszom, hogy viccesebb legyek, meg egyáltalán el tudjam viselni a szórakozóhelyeket (disclaimer: nem vagyok jóképü ezért igen moderált sikereim voltak és azok se a csinos lányokkal).


Na és így az utóbbi egy évben mondjuk eljutottam oda, hogy már kiöregedtem az ivásból, mert nem bírom már annyira, vagyis mindig nagyon rosszul vagyok másnap, ugyanakkor jól sem érzem már magam.


Az a szerencse, hogy én nem is kivánom azt, hogy igyak, mivel nekem ez csak egy eszköz és nem a cél maga.


Tavaly szilveszterbe 3 óra alvással vágtam bele, lement egy rakat voda-redbull, mégis simán jól voltam.


Az idén viszont kicsit hirtelen ittam, mert vicces akartam lenni, hogy tetszek a lányoknak (2 deci vodka) és elestem, bevertem a fejemet, és elájultam és a mentő vitt el. :(


olyan 2 nap alatt épültem fel a dologból, és nagoyn furcsa modon sokkal jobb a közérzetem, mint előtte...régen állandoan szorongtam meg általános feszkóban voltam, gyomorideggel, állandóan nagyon fáradt voltam és minden szürke volt.


Most viszont olyan 20%-al jobban érzem magam. Reggel is tök szines minden, amikor megyek munkába, régen meg csak kb becsusztam a taknyomom :(


2015. jan. 12. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem is értem a kérdést. Mitől lennél alkesz? Az alkeszok napi szinten isznak és függnek tőle, te hol függsz tőle?
2015. jan. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát már nem azért, mde mikor felébredtem a korházban, akkor rögtön oltogattak a nővérkék meg a mentősök, hogy visznek a detoxba meg ilyenek.
2015. jan. 12. 18:17
 3/6 A kérdező kommentje:
szal alkeszként kezeltek
2015. jan. 12. 18:17
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg úgy kezeltek, mint bárkit, akinek alkoholmérgezése van. Ettől te még nem vagy alkesz. De még attól sem lennél az, ha tényleg úgy kezelnének! Szóval nem értelek igazán.
2015. jan. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor vagy alkoholista, ha minden nap be vagy rúgva és a szervezeted rá van már állva. Az azt jelenti, hogyha nem iszol rosszul vagy. Érted? És te nem vagy alkesz, örülj neki és ne is válj azzá!
2015. jan. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem értem miről beszélsz.


Én megiszom naponta 1 liter bort és heti 7-ből 6 napon iszom. Én már alkesznak mondanám magam.


Ha te nem iszol rendszeresen és sokat, akkor nem vagy alkesz.

2015. jan. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!