Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez nálam?

Mi lehet ez nálam?

Figyelt kérdés

tudom, nem vagytok orvosok, a héten volt 4 rohamom, az ügyeleten azt mondták, hogy pánikroham, nyugtatót adtak, utána jól voltam, ma és tegnap is beszedtem, a szívdobogás érzést elmulassza, vagyis a pulzust, helyre teszi, most viszont annak ellenére hogy a nyugtatót bevettem, fáj a fejem ,hányingerem van, szédülök, és a mellkasomnál fájást érzek, és zsibbad a kezem, bár az most elmúlt. Ez mi lehet, a Pánikbetegség tünetei? voltam vérvétellre, holnap megyek, a leletért, aztán további vizsgálat, de minél hamarabb szeretném tudni mi ez, mert kedvtelen vagyok, meg minden bajom van.


valakinek volt hasonló? vagy sejti mi lehet?



2015. máj. 3. 19:10
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: Nekem 1 héttel ezelött volt este rohamom, ma pl a tescoba kapott el. Itthon érzem magam a legbiztonságbsan. Amugy frontint kell szednem, melette meg majd a vasas gyógyszert
2015. máj. 4. 21:07
 12/20 anonim ***** válasza:
A pánikra a Frontin kevés lesz.
2015. máj. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Kéne még mellé valami?
2015. máj. 5. 08:35
 14/20 anonim ***** válasza:
A Frontin szorongáscsökkentő, pánikra adnak még mást is. De ezt talán egy neurológussal kellene tisztáznod. A pánikbetegséget a vérvétel nem mutatja ki, viszont el tud hatalmasodni, ne várd meg.
2015. máj. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Értem. A vérvétel ki tudja mutatni hogy infarktusod van, vagy ilyesmi? Ma megyek a háziorvoshoz, ad beutalót az EKGra ki akarja zárni a szervi bajt, és utána küld el csak neurologushoz, pszihológushoz.
2015. máj. 5. 11:03
 16/20 anonim ***** válasza:
Akkor jó úton vagy:-)
2015. máj. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
a vas, az igen kevés, 11,6 és 32,2 a normális. a doki azt mondta hogy 4 hónapig szednem kell avas tablettát. a vér vétel eredményében, a papaíron, valami TRANSFERRIN is be van jelőlve csillagozva, tudja valki, hogy az mit jelent?
2015. máj. 7. 13:23
 18/20 anonim ***** válasza:
Az egy fehérje, ami szállítja a vasat.
2015. máj. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Nekem is előfordul ilyen, sőt én még dolgokat is össze-vissza tudok kombinálni, de tudod mikor? Ha kifárasztom az agyamat. 3 dolgot javaslok: jó étkezés, gyümölcsök, zöldgések/kipihentető alvás, tessék kikapcsolódni/mindenféle nyugtató mellőzése, mert SEMMIT sem ér, sőt. Nekem Xanaxot írtak fel két hónapja ugyanerre, de kiváltás helyett összeszedtem magamat, kinyomtam 9-kor a gépet, rendesen odafigyeltem a táplálkozásra, és olyan emberekkel beszélgettem, akiket nagyon kedvelek.
2015. máj. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat :)
2015. máj. 8. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!