Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vannak itt szívelégtelenségben...

Szisz69 kérdése:

Vannak itt szívelégtelenségben szenvedők! Most diagnosztizálták nálam! Mik a lehetőségek? 2 hónapja derült ki akkor az ef értékem 27% volt, most csináltak most már 45% volt! Azt mondta a Orvos ez jó jel! Köszönöm ha válaszoltok!

Figyelt kérdés

2015. ápr. 1. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Legszűkebb családban van. DCM? a 45% tényleg jó 27% után. Hogy derült Ki? Mennyi idős vagy és milyen nemű?
2015. ápr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs senkinek!Fulladtam ,elmentem orvoshoz egy csomó víz volt rajtam !Csináltak ultrahangot ,és ott derült ki!45 éves vagyok ,és nő!Csináltak szívkatéterezést ,de nem attól van az erek tiszták!
2015. ápr. 2. 06:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, hogy az én legszűkebb családomban van, azért ismerős a probléma. Ha van kedved beszélgetni, privátban írok pár dolgot.
2015. ápr. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen nagyon érdekelne !
2015. ápr. 2. 07:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen tünetek jelentkeztem nálad?
2015. máj. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!