Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért lehet ez? Folyton...

Miért lehet ez? Folyton fáradt és álmos fiatal vagyok. Veled van ilyen?

Figyelt kérdés

Mostanában vettem észre,főleg suliban,hogy semmi energiám nincs, néha lehajtom a fejem a padra, és ma is ha nem kelek fel fél percen belül,bealszok.

Nem tudom,hogy eleget alszom-e de kb 6-7óra mindig meg van.

Az este 11 után feküdtem és fél 7 kor keltem.

Teljesen álmos vagyok, de mikor hazajövök úgy eltelik az idő,mindenfélét csinálok, gépezek,kint képeket készítek,hogy túl késő lesz megint

Figyelni valamennyire tudok suliban, sőt élelmes vagyok, hamar rájövök mindig a helyes válaszra, de tanulni sosincs kedvem.

Most is kéne de nincs kedvem hozzá, olyan mintha a szemem már ragadna is le inkább aludnék. Vagy ha eszembe jut valami más dolog inkább azt csinálom, saját perselyt vagy fotózok stb.

Gondoltam elkezdek edzeni, de nincs energiám hozzá.

Vitamin hiányom van? Vagy mi?

18L


2015. máj. 5. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:

6-7 óra alvás nem biztos, hogy elég.

Rengeteget számít az étkezés s bizonyára még kismillió dolog.

2015. máj. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10-kor próbálj lefeküdni pár napig, szedj valami komplett multivitamin+ásványianyagot. Ezenkívül a sok víz, ami jót tesz álmosság ellen. Igyál minél többet és még próbálj valamit sportolni is, mert én is akkor szoktam fáradtabb lenni, ha nincs meg a napi 30 perc mozgásom.
2015. máj. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Szerintem változatosan és jókat eszek...Bár nem tudom biztosra.

Minden reggel kakaót iszom friss tejjel.Uzsonnára szendvics vagy palacsinta.Itthon leves, minten 3.nap más, utána meg valami kis rágcsa,kifli meg ilyenek.Zöldséget is eszek amihez lehet.Vacsira mikor hogy,igaz egy héten kb 2x eszek csak húst, de ez változó.

2015. máj. 5. 15:01
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi neked is!

Multivitamint mindenképp beszerzek,bár a tegnaptól elkezdtem szedni omega3-at mivel halat egyáltalán nem eszem.

2015. máj. 5. 15:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Több alvásra van szükséged, valamint rendszeres sportra, az rengeteg energiát ad.

Egy multivitamint, s omega 3 zsírsavat is szedhetsz, az egészséges táplálkozás mellé, nem mindezek helyett.

2015. máj. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És egyél sokkal több zöldséget és gyümölcsöt. Ahogy írod, egy nap legalább 3-szor eszel finomított lisztet. Az azon kívül, hogy hirtelen eltömít és fellöki a vércukrod az égbe, nem ad hosszú távra elég energiát, a szervezeted nem tud működni megfelelően, s enervált leszel.
2015. máj. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!