Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A sok fiatal srác miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sok fiatal srác miért rinyál, folyton, hogy mennyire nem kellenek a csajoknak vagy, hogy a barátnőjük mennyire aljas velük, miközben sok MILF parlagon hever? A kislányok helyett miért nem a NŐK felé orientálódnak ezek srácok?

Figyelt kérdés

Itt van néhány gondolat:



Egy 40 feletti nő sosem ébreszt fel az éjszaka közepén, hogy megkérdezze: -Mire gondolsz, drágám? - Fütyül rá valójában, hogy mire is gondolsz...

Ha egy 40 feletti nőnek nincs kedve meccset nézni veled, nem ül oda melléd nyavalyogni. Csinál helyette valami olyat, amihez kedve van. Általában valami sokkal értelmesebb dolgot.

Egy negyvenen túli nő már elég jól ismeri önmagát ahhoz, hogy tudja, ki ő, mi ő, mit akar és kitől. Kevés olyan 40 feletti nő akad, akit érdekel, hogy mit gondolsz róla vagy arról, hogy mit teszel.

A nőknek 40 felett tartása van. Ritkán fordul elő, hogy jelenetet rendeznének az operában vagy egy elegáns étterem kellős közepén. Na persze ha megérdemled, gondolkodás nélkül lelőnek, főleg ha esélyt látnak arra, hogy megúszhatják.

Az idősebb nők nem bánnak szűkmarkúan a dicséretekkel, gyakran akkor sem, ha nem érdemled meg. Tudják, milyen érzés, amikor az ember nem kap elismerést.

40 felett egy nő elég magabiztos ahhoz, hogy bemutasson téged a barátnőinek. Egy fiatalabb nő gyakran még a legjobb barátnőjét is hanyagolja, ha partnere van, mert nem bízik meg a fickóban.

Egy negyvenen túli nőt abszolút nem érdekel, hogy tetszenek-e neked a barátnői, mert tudja, hogy azok sosem árulnák el őt.

A nők a korral természetfeletti képességekre tesznek szert. Egy 40 feletti nőnek sosem kell meggyónnod a bűneidet. Úgyis mindig tudja.

Ha eltekintesz attól a néhány apró ránctól, egy 40 feletti nő sokkal szexisebb, mint fiatalabb nőtársai.

Az idősebb nők egyenesek és őszinték. Azonnal a szemedbe mondják, hogy mocsok disznó vagy, ha úgy viselkedsz! Nem kell törnöd a fejed, hányadán is állsz velük.



2015. ápr. 17. 19:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
te MILF vagy amúgy?
2015. ápr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
48%

Erre én is rájöttem, eléggé vonzódom a 30-40-es nőkhöz és könnyen csapom is nekik a szelet. Nem úgy a korosztályomnak, akik... nem mozgatnak meg. Szexuálisan, testileg is jobban vonzanak az érettebb nők. Ezt már tizenévesen felfedeztem, mikor először láttam felnőtt filmben 40-50-es nőt. Bár most épp összetörte a szívem egy idősebb nő... :\


24/F

2015. ápr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
40%
Mivel Milfekkel jellemzően munkakapcsolatban vagyok, illetve akiket egyébként ismerek, nem éppen kívánatosak...ez az oka.
2015. ápr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
62%
És a nők a kisfiúk felé orientálódnak? Nem lehet, hogy a 40-es nők szemében a húszéves srác csak egy kis éretlen mitugrász?
2015. ápr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
1. Nem,pasi vagyok.
2015. ápr. 17. 19:57
 6/21 anonim ***** válasza:

#4

Ezt nem hiszem. Huszonéves és huszonéves között is lehet ég és föld a különbség. Van aki gyerekes és van aki komolyabb, mint sok 30-40-es férfi. Nem lehet csak a kor alapján ítélni.

2015. ápr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
58%
te hol élsz? a legtöbb 40 éves nő már házas! am is azok közt is van bolond meg a 20 évesek között is! megin álltalánosítasz
2015. ápr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
52%

A kérdező egyáltalán nem mond hülyeséget viszont a korhatárban nem értek egyet.Szerintem a 40 az nagyon erős túlzás ugyanis szerintem már 30 éves kortól a nők sokkal elviselhetőbbek


Meg is fogadtam magamban hogy többet nem is foglalkozom a sok idióta tizen-huszonéves csitrivel akik állandóan nyávognak és álomvilágban élnek.Jelenleg is egy 33 éves nőm van,ég és föld a különbség az említett két korosztály között


Aki szereti a veszekedéseket,konfliktusokat és elég neki heti 2-3 szex az válassza a 30 éven aluli nőket aki viszont nyugalmat,boldogságot és rengeteg szexet akar az válassza a 30-on felüli nőket

2015. ápr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
67%

bizonyara teljesen igaz amit itt leirtal.

de pasikent ennyire tapasztalt lennel? sztem akkor szamitasba venned azt is, hogy egy fiatal csajjal konnyu oszejonni, milf meg aki tenyleg jo, az ugy is valogat, es megvan mar mindenhez a tapasztalata.

nemtom ha sok heverne parlagon. mondjuk enis ismerkednek veluk. te hol talaltal olyat?

2015. ápr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

abszolút egyetértek a kérdezővel, én is vonzódóm hozzájuk :)

19F

2015. ápr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!