Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 15 évesen kopaszodás? Nem...

15 évesen kopaszodás? Nem bírom, teljesen depressziós lettem.

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet, hogy kb. fél éve (lehet már 1 éve elkezdtem kopaszodni eléggé durván)

Voltam orvosnál azóta, ahol mintát is vettek a hajamból. pozitív lett az eredmény sok helyen, az orvos átnézette velünk, nem tudom már mi mennyi lett, de volt egy olyan ami 2-ig lenne jó, nekem meg 9 volt, meg hasonlók.


Hosszú hajam volt, de mivel egyre csak ritkult és ritkult így egyik éjszaka felkeltem, fogtam a hajvágót és levágtam 3-assal az egészet. Nem teljesen kopaszra, de majdnem.


Ekkor nem látszódott annyira, de akkor is nagyon rondán néztem ki, és ott volt a nagy hiányosság elöl középen meg elöl hátrébb Ez már jópár hónapja volt, és most megint nagyon durván hiányos, tükörbe megnézem és már alig van elöl haj.


Annyira irigylem a mai fiatal korombelieket akinek annyi haja van, nekem meg nincs, kopaszon nem akarok élni. Hajat lehet ilyenkor beültetni, vagy ez még korai? Mi ez? Genetika lehet? A családban senkinek se volt ilyen korai kopaszodás, de későbbi "Korai" kopaszodás se.

Szeretnék újra sok hajat! Mit tehetek?



2015. máj. 5. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
És az orvos mit tanácsolt?
2015. máj. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Írt fel gyógyszert, meg mindenfélét, hajszeszt, amit azóta szedek, de nem látom semmi hatását, csak rosszabb lesz.
2015. máj. 5. 18:34
 3/4 anonim válasza:
Szerintem a legolcsóbb és legjobb megoldás a borotválás. Szerintem sokkal jobb, mint a méregdrága eljárások, hogy visszanőjön. Nekem nem hullik a hajam, de borotválom, mert így - ha nem is sokkal, de - tekintélyesebb vagyok, keményebbnek nézek ki. Eleve nagyobb testalkatú vagyok, így sokkal jobban nézek ki, mint hajjal.
2015. máj. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!


Már jó ideje tanulmányozom a témát, és sajnos egyáltalán nem lehetetlen, hogy valakinek 15 éves korában férfias típusú hajhullása legyen.

Sajnos ami vizsgálatokat leírtál, nem tiszta számomra, hogy pontosan mit vizsgáltak. Könnyen lehet, hogy valami egészségügyi probléma áll a háttérben, ezért ezen a vonalon is érdemes nyomozni.

Ilyen fiatalon azonban a hajbeültetés fel sem merülhet, mint megoldás.

Szóval először az okának kiderítésére koncentrálj. Sok sikert!

2015. júl. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!