Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akinek szőrös a segglyuka az...

Akinek szőrös a segglyuka az mit csinál vele? Titeket nem zavar?

Figyelt kérdés
Nekem sűrű fekete szőr van a segglyukamnál és sokszor zavar, főleg nyáron a melegebe amikor izzadok ott is és még az alsógatyám is vizes lesz meg van amikor wc-zésnél is bezavar.... Mit tudnék kezdeni vele? Borotvával nyilván nem matatnék ott.

2015. máj. 9. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Unalmamban simogatom.
2015. máj. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Borotváld le, elektromos borotvával. A szőr az a legjelentéktelenebb dolog az egész testeden.
2015. máj. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Erre jó a bidé, azzal tisztán lehet tartani. Aztán meg kinek mit adott a Teremtő.
2015. máj. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon szőrös a seggem,szinte haj van rajta. Én borotválom. Csak elsőre volt nehéz,amikor nagy volt a szőr,utána már gyorsan megvan.
2015. máj. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Akit nem érdekel, az nem foglalkozik vele. Akit zavar, az leborotválja, persze csak óvatosan. Ha téged nagyon zavar, de hangsúlyozom, hogy "nagyon", akkor tényleg vágd le. A melegek persze egész biztosan máshogy vélekednek, őket is elolvassuk itt a továbbiakban. És most csak szarkasztikus voltam.
2015. máj. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

Én 2 havonta szoktam nyírni,addig megnő jó nagyra.Utána meg a kislányomnak szoktam belőle játékfigurákat csinálni,miután jól átmostam :)

Már közel 20 ilyen figurája van,szeret velük játszani :)

Annyi a titka,hogy összekötözöd a szőrt,úgy,hogy ember formájú legyen,aztán hajlakkal,meg ilyesmikkel lehet kicsit "stabilizálni".

2015. máj. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, nem érzem, hogy szőrös, csak amikor mosakodás közben odanyúlok. :D

Amúgy ha annyira zavar, borotváld le! De lehet, hogy a visszanövő szőr szúrni fog, meg viszketni, az szerintem még rosszabb lesz.

2015. máj. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az en parome szores de nem zavar az analba
2015. máj. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!