Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A szív növő korban rendetlenke...

A szív növő korban rendetlenkedhet? Olyan bedobban a szívem és ilyenkor alig kapok levegőt. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
2015. máj. 12. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Többen is írták itt a gyakorin hogy éjszaka fulladásra ébrednek. Ahogy én is tapasztaltam ilyet az utóbbi időben. Pszichés okokra gyanakodtam. Például az utóbbi időben egy sikkasztani akaró társasházi közös képviselő okozott sok stresszt, ami miatt pszichésen köhögtem is. Valószínű az ilyesféle gondok miatt jelentkezett a fulladás. Mert a testvéremnél is elő szokott fordulni fulladás érzés ha valamiért nagyon felidegesíti magát.

De azért orvoshoz is menj el hisz nem biztos hogy mindenkinél csak valami átmeneti stressz az oka. Nálam nem talált semmi fizikai bajt, sőt szerinte az EKG is "jobb típusú szabályos görbe".

2015. máj. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem . Pánikra okot adó helyzetben azonban elképzelhető . Iskolaorvost, körzeti gyermekorvost, házi orvost célszerű lenne felkeresnetek és a végére járni a probléma kiváltó okának . Egy EKG-t minden iskola vagy körzeti orvos ott helybe a rendelőben tud készíteni és ki is elemzi .
2015. máj. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!