Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véradással kapcsolatos kérdése...

Véradással kapcsolatos kérdésem van?!

Figyelt kérdés

Gondolom, vizsgálják a vért, mielőtt odaadják valakinek, de ha véletlen valami probléma van vele, akkor tájékoztatják azt, aki adta (kérdőjel)

Ti kaptatok sms-t véradás után, hogy épp ma szállították a kórházba a vért, amit adtatok (kérdőjel) Mert én még egyszer sem.



2015. máj. 14. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem még nem vették le a vérem, van előtte egy gyors vizsgálat. Szoltak hogy nem lehet, alacsony a hemoglobin szintem. Igy le sem vették tőlem.
2015. máj. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezt tudom, hisz már adtam vért, átestem ezen a procedúrán. Én itt komolyabb betegségekre gondolok.
2015. máj. 15. 00:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja bocs. Gondoltam hogy átestel csak sokan nem is figyelik mit néznek eloszor, én viszont mivel nem tudtam adni igy mas.

Hát én 3x próbáltam sikertelenül szóval nem tudtam adni eddig..

2015. máj. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha súlyos dolgot taálnak, akkor kapsz egy levelet, hogy pl. ne szexelsz összevissza tripperesen, vagy hives vagy, stb.
2015. máj. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én most adtam volna először vért, de elutasítottak, mivel volt egy éven belül alkalmi szexuális kapcsolatom!! Ilyen fa$zságot! Sehol nem olvastam ilyet, hogy emiatt le sem vennék. Vizsgálják be, azért vannak. Elkéne mennem egy külön vizsgálatra valami kórházba, ahol megállapítanák, hogy adhatok-e vért. A végén még be is szólt az öreg nő, hogy legyek elővigyázatosabb. Az biztos, hogy ezekután az én véremből nem kapnak.
2015. jún. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!