Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 17 éves létemre nem növök, miért?

17 éves létemre nem növök, miért?

Figyelt kérdés

17/l

Az a gondom, hogy nem növök. A családban én vagyok a legkisebb. 163cm vagyok. De még mellem sincs. 54 kg vagyok, úgyhogy azt se lehet mondani, hogy mert nagyok vékony vagyok.?de furi, hogy a családban a csajok olyan 170-180cm magasak óriási mellekkel. Olyanok mint a szupermodellek, én neg nem. Van egy olyan időszak ahol a gyerekek gyorsabban növekednek, nekem még az se volt.😔


2015. máj. 15. 06:39
 1/4 anonim válasza:
genetikai is lehet
2015. máj. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a lányok ebben a korban már nem nagyon nőnek, amúgy a magasságod teljesen átlagos. A 170-180 magasnak számít egy lánynál
2015. máj. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azok nőnek akiknek rendbe van minden. Egészségesek. Lelkileg is rendbe kell lenni. Ha állandóan ezen agyalsz, biztos hogy nem fogsz nőni. A rokonságba van nálunk egy kis lány. Már 8 évesen azon rágódott hogy ő milyen magas , szép lesz. Már akkor depressziós volt. Na megállt 149 centinél, holott mindenki 180 felett van.
2015. máj. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért pl nagyszülők közül valaki alacsonyabb? Mindegy, hogy nő vagy férfi. :D

A lányok általában olyan 16 éves kor körül állnak meg a növésben, de van, aki még hamarabb. Fölötte már nem jellemző, mert bezáródnak az epifízisfugák. A magasságod kb. átlagosnak mondható. Jobb, ha elkezded megszokni, legfeljebb pozitívan csalódsz, de 1-2 centinél többre ne számíts. Orvosi vizsgálattal egyébként meg lehet állapítani, mi a helyzet.

2015. máj. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!