Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3TO spange. Próbálta már...

3TO spange. Próbálta már valaki? Működik?

Figyelt kérdés
Benőtt a köröm a lábujjamon, most lila körülötte és egy kisebb púp van az ujjamon (a lila rész alól "gyurma" állagú barna színű valami jött ki, most legalább 1 centis lyuk van ott), 1 hétig nagyon fájt, aztán enyhült egy kicsit, de ha cipőt hordok vagy kicsit megnyomom azon a területen akkor még mindig fáj. Olvastam, hogy a műtét csak ideiglenes és elég fájdalmas megoldás, és a pedikűr is legtöbb esetben csak ront a helyzeten. Most rátaláltam erre a 3TO spange -re, ez sokkal jobb megoldásnak látszik mint a műtét. Meglátogattam néhány oldalt és sok jót írtak róla, DE egyetlen egy olyan kommentet/bejegyzést sem láttam ahol olyasvalaki írt volna aki használta is a terméket, csak a "szakemberek" ajánlása volt mindenhol. Ha valaki használt már ilyet az legyen szíves írjon egy árat/véleményt róla.

2015. máj. 18. 01:01
 1/1 anonim válasza:

A 3TO Spange készítményről bővebben itt: https://www.youtube.com/watch?v=8aebvmtjaL4

Igen nagyon bevált és megbízható készítmény. De én ajánlanám mellé a (Betadin) fertőtlenítő oldatot és a (Canesten) tubusos kiszerelésű krémet. ((Fontos tudnivaló: ha begennyesedést vesz észre a lábujj mentén, azonnal orvosi beavatkozásra lesz szüksége mert ennek elmulasztása súlyos komplikációkkal járhat.Legfőbb esetben vérfertőzés.. Sok sikert kívánok.. :)

2015. máj. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!