Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki próbálta már a limonádé...

Valaki próbálta már a limonádé-diétát, amikor 1-2 hétig semmi étel, csak limonádé? Működik?

Figyelt kérdés
2015. máj. 17. 11:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha le akarod építeni az izomzatodat, illetve szívesen válnál erősen hízékonnyá, szereted az állandó éhségérzetet, gyomorfájdalmat, szédülést, ájulást; akkor hajrá!
2015. máj. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy szeretem, de azt olvastam, hogy elvileg beválik, nekem meg gyorsan le kéne fogynom.
2015. máj. 17. 11:32
 3/15 anonim ***** válasza:
Ezzel csak az izmaidat bontod el, és nemcsak azokat, amiket látni lehet, hanem pl. a szívizomzatot is - ami utána igen komoly betegségekhez vehet!
2015. máj. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem csinálnám örökké, egy hét alatt még nem megy tönkre megy a szív!
2015. máj. 17. 11:45
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Kivéve akkor, ha annyira figyelmetlenné és gyengévé válsz, ha kilépsz egy kamion elé. Az eléggé roncsolja egy hét alatt is.
2015. máj. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Miért kérdezel, ha belekötsz abba, aki válaszol és még jót is mond?

Ha úgyis tudod, hogy neked ez jó, nem árt, hasznos, akkor csináld. Minket nem érdekel, ha belehalsz is.

2015. máj. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem jó nem válik be tönkretesz PONT

Ha nem bírod elfogadni az igazságot minek tetted fel a kérdést?

Ennél még a semmi kaja csak víz vagy csak egy alma is "értelmesebb" de cukrot inni? PFFF

2015. máj. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem rakok bele cukrot, csak citromot.
2015. máj. 17. 13:31
 9/15 anonim ***** válasza:

Éhezők fogynak, nyilván.


De kérdés, hogy kinek van szüksége arra, hogy gyorsan szarul nézzen ki? Mert egy éhező ugye nem pont az egészséges, szép test kisugárzásával bír, amivel persze semmi gond nincs, ha neked ez a célod valószínűleg menni fog.

2015. máj. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Koplalsz, ilyenkor súlyt szokás veszteni, ha Neked ez az, ami számít, akkor működik... De nem fogysz le vele 1-2 hét alatt, ha nem igencsak minimális a felesleged, akkor pedig nem tudom, hova rohansz.

Persze a fogyás jelentős része víz és izomszövet lesz, de ez logikus, a glikogénraktárak kimerülnek, a testnek pedig valahonnan muszáj aminosavakat szerezni... 1-2 napon túl már csak az izmok biztosítják ezt.

2015. máj. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!