Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vajon mi okozhatja a vérzést?

Vajon mi okozhatja a vérzést?

Figyelt kérdés
Már két alkalommal voltam proktológusnál vérzés miatt. Mindegyik doki kézzel vizsgált. Azt mondták vannak belső aranyerek - bár az mindenkinél van, de semmi komolyabb. Volt korábban aranyerem kétszer. Most két napig nem voltam wc-én, és reggel elég kemény volt a székletem, erős erőlködéssel. Vércsík volt rajta. De nem alvadt vér, hanem a végbélből származó friss vér elszínezte a felszínét. Bekentem aranyér kenőccsel, aztán öt perc múlva láttam, hogy magától vérzik a fenekem. Aranyér miatt? Vagy van olyan, hogy gyenge a bélfal, és elpattan az ér?
2015. máj. 18. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Belső aranyerek vérezhettek az erőlködés miatt, de ha rosszabbodik és nem múlik a kenőcsre, akkor menj el újra orvoshoz.
2015. máj. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ki akarom próbálni, hogy veszek a gyógyszertárba vény nélküli végbélkúpot! Meg oxytarmot akarok szedni, az nagyon jó széklet lazító!
2015. máj. 18. 08:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is belső aranyerem van, sperti + reparon kúp nagyon jó. Viszont a kemény széklet felsértheti a végbeled az is vérezhet. Csak ujjal vizsgáltak végbéltükrözés nem volt?
2015. máj. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem volt tükrözés!
2015. máj. 18. 09:16
 5/5 A kérdező kommentje:
A második doki még korábban azt mondta, hogy a valszeg felsérti a végbelem a széklet! Csak most azért ijedtem meg, mert eddig nem láttam, hogy véres lett volna a székletem, igaz nem is nagyon nézegettem! Meg, hogy utána is vérezzen... de akkor kipróbálom azt amit írtál! Akkor az ugye vény nélküli?
2015. máj. 18. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!