Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja a hosszú vérzést...

Moj kérdése:

Mi okozhatja a hosszú vérzést szülés után?

Figyelt kérdés

7 évvel ezelőtt szültem,és szülés óta 18-20napos vérzésem van.7 város,7 nőgyógyász és senki sem tudja a gyógymódot.Azt is mondták már ,hogy szüljek másik gyereket,de mindenki azt mondta,hogy elképzelhető,hogy nincs peteérésem a hosszú vérzés miatt.

nem én vagyok az egyetlen nő akit a szülés így megváltoztatott,de még senkit sem tudtak meggyógyítani.


2010. dec. 21. 11:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom mitől lehet. Fogamzásgátlót szedsz? Talán az megoldaná a problémát.
2010. dec. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen 4 évig különböző erősségű fogamzás gátlókat próbáltam ki,de 15napig tartott mellette is
2010. dec. 21. 12:09
 3/12 anonim ***** válasza:
Bár én még nem szültem de n ekem is 9-15 napig tartott eddig.Cickafark teát iszom kamillával keverve,most 6 napig tartott.Teljesen meglepődtem.Próbáld ki hátha csökkenti neked is.Én úgy iszom,hogy a vérzés elmúlánának napjától kb középidőig reggel-este 1-1 csészével.
2010. dec. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ ,ki fogom próbálni.

Neked is úgy van meg a bajod,hogy a vége fele 2-3 nap az amikor nagyon nagyon sok van,mondhatni 2-3óránként kell cserélni tampont és utána mint ha elvágták volna hirtelen véget ér, az elején meg napi 1 tampon is elég?

2010. dec. 21. 14:00
 5/12 anonim ***** válasza:
Én 4 éve szültem, azóta nem csak hogy hosszúak hanem kb 10 napig tartanak de kiszámithatalanok is a vérzéseim, van amikor 10 napig is eltartanak, és rettenetesen erősek , csak Tena inkontinecia betéttel tudom átvészelni, de a második nap , nem vicc Tena pelenkát kell felvegyek , és a dokik szerint semmi bajom... Remélem neked mégis egy kicsit enyhébb.
2010. dec. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nekem ha 18napig tart akkor 14nap napi 1 tampon is sok de a következő négy nap meg a napi 6 tampon is kevés,és aztán mint ha ketté vágták volna reggel még sok estére meg semmi.

Ma megvettem a cickafarkfű teát csak azt nem tudom mikor kezdjem el szedni

2010. dec. 22. 17:36
 7/12 A kérdező kommentje:

Inni.

Bocsánat elírtam:(

2010. dec. 22. 17:37
 8/12 anonim ***** válasza:
7 nőgyógyász után, ha budapesti vagy környéki vagy, tudok neked egy rém kedves és nagyon lelkiismeretes nőgyógyászt ajánlani. Van magánrendelése, de sztk-kban is rendel. Egyáltalán nem pénzéhes, egy ismerősnek ajánlottam őt és szó nélkül azonnal az sztk-ba hívta, nem a magánrendelésére. Egy kb.60 éves, talpig úriember, óriási tudással, tapasztalattal és ami talán a legfontosabb: hihetetlen módon tiszteli a nőket! Ha gondolod, hogy próbát teszel vele, szívesen megadom a számát és a nevét!
2010. dec. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én vagyok aki a cickafark teát ajánlotta.Bocsi,hogy eddig nem írtam.


A vérzés elmaradásától kezd el inni (vérzés alatt állítólag azért nem lehet,mert vérbőséget okoz).


Nekem a hosszú vérzés erős is.10 napból 6-7 nagyon erős (min.6 tampon/nap+betét) amikor mondtam a dokinak megkérdezte,hogy biztos élek e még :)


Arra felkészítelek,hogy a cickafark tea rettenet rossz,ráadásul én a kamillát sem szeretem.Az első pár napban a 2 csésze teát volt olyan,hogy egész nap kortyolgattam,mert állítólag ha utálattal isszák nem hat.Már megszoktam,mostanában 1 csészével fél óra alatt megiszok.Ha szereted a kamilla teát akkor abból tehetsz kicsit többet az elején,hogy elvegye a cicka ízét.


Ja majd elfelejtettem:nekem ez a teakeverék (cicka+kamilla) peteérést is csinált.


Jó hosszú lett.

Ha kell még valamilyen infó kérdezz.

2010. dec. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok, bocsi, kicsit off lesz.


A válasz írója 92%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:29


Írtam neked privát üzit, csak gondoltam itt is írok, hátha hamarabb észreveszed! :)


Kérdező: sikerült valami megoldásra jutni azóta?

2010. dec. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!