Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Penetráns izzadtságszag ellen...

Penetráns izzadtságszag ellen mit tehetek, ha semmilyen dezodor nem használ?

Figyelt kérdés
van, hogy naponta 3x kell lezuhanyoznom, annyira büdöset izzadok. Mindenféle anyagú ruhát vásároltam már, ha pamut, ha nem, mindbe beleizzadok. A szag pedig 2-3 alkalom után végleg benne marad (2-3'alkalmat úgy értem, hogy felveszem, kimosom, felveszem, kimosom, utána megmár mindegy hányszor mosom ki és mivel, nagyon büdös...). Többféle dezodort is próbáltam már, jelenleg is férfiaknak valót használok (nő vagyok), de nem vált be. Minden nap úgy jövök haza, hogy le kell mosakodjak. Ez a vizsgaidőszakban a legrosszabb, borzasztó kellemetlen úgy lefelelni egy vizsgát, hogy méterekről érezhető a szagom, de ha csak csak ennyit el tudnék érni, hogy legalább hétköznap ne legyen ez probléma... Kérlek segítsetek!
2015. ápr. 30. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyes táplálékok illetve gyógyszerek, vitaminok is befolyásolják a verejték szagát, sok sav, de érdemes lenne kivizsgáltatni magad, hogy nincs-e valamilyen betegséged, mert attól is lehet.

Ezt a cikket olvasd el:

[link]

2015. ápr. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanez az én problémám is, már évek óta. Furcsán hangzik, de télen a legrosszabb, mert ha pulcsi van rajtam, főleg végem... 10 foktól fölfele kabát alá nem is veszek fel felsőn kívül mást. Plusz, nekem is "beleivódik a szag a ruháimba, igaz, kell hozzá azért fél év. Annyit vettem észre, hogy ha izzadásgátlót váltok, akkor pár napig működik.. MOst 3 van itthon, de az első kettőt nem is használom, mert már nem hatnak. A harmadik már 3. napja működik, talán még holnap nem leszek büdi tőle, de aztán...Vettem már patikai - barna üveges - készítményt is, ami elzárja az izzadság útját. Teszteltem is élesben, tanulós-autóvezetés közben..De ahogy beszálltam az autóba, már izzadtam, ettől is. Én sem tudom, mit tehetnék. Sokszor az is előfordul, hogy alapos fürdés után is marad egy kis dezodorral kevert szag a hónaljamban. Ja, és férfi izzadsággátlót is próbáltam, de tök mindegy, mert az is ugyanúgy pár nap. Én sem tudom, mit tehetnék..
2015. máj. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!