Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem bírom az éjszakázást, mit...

Nem bírom az éjszakázást, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Vasutas vagyok, 12 óra, esetenként plusz 1 óra a munkaidőm, a nappalt bírom, de az éjszakát nem. Szolgálatban semmi gond, eü-ileg is alkalmas vagyok, de amint hazaérek, alszok, felkelek, egész nap semmit sem tudok csinálni, mint akit agyonvertek, ezért inkább le se fekszek, de nem nagyon szoktam megállni.

Mások is vannak így ezzel? Tudtok mondani bevált módszereket, esetleg természetes gyógymódokat,vitaminokat, amiktől jobb lehet az ember ébrenléte?

22/N



2015. máj. 29. 03:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez most 2 műszak vagy 1?

Én évek óta éjszaka dolgozom,és hozzászoktam.

Egyébként, ha 1 műszak, ahhoz könnyen hozzá lehet szokni,ha 2 az már nem olyan egyszerű.

Igazából 2 műszak esetén ugye reggel haza,aztán napközben alvás.

Néha fent lehet maradni,kávé,energia ital stb,de hosszú távon nem szabad kínozni magad,mert egészségileg nagyon nem tesz jót.

Ha nappal tudsz aludni,akkor nappal aludj.

Ha éjszaka tudsz aludni, akkor éjszaka.

Ha ilyen a munkád, sajnos el kell fogadni,hogy éjszakás héten napközben nemnagyon tudsz semmit ccsinálni. Ez ilyen.

Mindig feküdj le(max nagyon indokolt esetben maradj fent)ha csak pár órára is,az egészséged mindennél fontosabb!

2015. máj. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Egyetertek az elottem szoloval... En jol birom az ejszakazast de a szívemen erzem ha nemalszom semennyit h másnap néha felrekalimpal. (mindenkinek csak en alapbol mindegyik szívverése erzem ezert nekem fel is tunik.)


Hidd el a 0 ora alvás es a 2-3 ora alvás közt egészségügyi szempontbol végtelen nagy különbség van :)

Vitamin segit. Az is NAGYON sokat segit ha ezekhez az éjszakázás utáni alvasokhoz tokeletes tiszta finom megagyazott ággyal készülsz. Rengeteget szamit h nem a labaddal turod le a sze nnyest vagy akármit tisztaruhat az ágyról vagy görbén kell befekudnod a felesleges takaró miatt es nincs kedved erld elhajitani sem... Szoval készülj h a fáradt ened konfortjat elerhesd

2015. máj. 30. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Elore keszulj
2015. máj. 30. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!