Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetek a karikák ellen a...

Mit tehetek a karikák ellen a szem alatt? Es miert nincs már kisimulva a bőröm ébredéskor? 24/L

Figyelt kérdés

24 eves lettem. Fel eve heti nehany nap dolgozom 14 oraban es hajnalba ebredem. Igen, ettol lehet. De 19 evesen is dolgoztam hasonlo mód es nem volt semmi bajom. Vitaminhiany okozhatja?


Valamint ha kialszom is magam, ebredeskor nincs kisimulva a bőröm es nem teltek az ajkaim a kollagentol.

Alberletbe gondoltam lehet az àgyam nem olyan kényelmes mint otthon v vitaminhiany?

Vagy lehet a korral jár?? :(((



2015. máj. 5. 05:29
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Válasz teljesen egyértelmű, Te még túl fiatal vagy a karikákhoz, nem a korral jár. A tizennégy óra munka egyben nagyon sok, és persze, az elején még nem jön ki, de később már igen. Stresszelhetsz is eleget, ahogy a leírásodból átjön, talán nem nyugodt az álmod, és álmodban is "ráncolod" az arcodat. Nekem is szokott ilyen lenni, egy stresszesebb nap után. Az biztos, hogy segít, ha jó sok vizet iszol, sok zöldség és gyümölcs, de ne hanyagold a szénhidrátokat se, mert azokban van az ereje az izmoknak. Lehetséges ágyat cserélned az albérletben?

Egy jól megtámasztott párna is sokat segíthet, és a pihenés, ha teheted. Albérletből gondolom, hogy nem vagy még családos, tehát könnyen tudsz váltani is. Ha esetleg a munka nem jó, és teheted, válts, mert az, hogy valaki akár egy-két napot is 14 órát dolgozik, az nem normális. Hiába mondják, nem az, semmilyen szakmában. Talán tudtam segíteni, sok sikert! :-)

2015. máj. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Okozhatja vitaminhiány, nem elegendő folyadékbevitel, kialvatlanság, stressz, vagy rossz minőségű táplálkozás is. Ezer oka lehet. Azzal nem nyúlsz mellé, ha napi 7-8 órát alszol, multivitamint szedsz és megiszol napi 2 liter ásványvizet.
2015. máj. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszi az eddigi valaszokat

De valtani munkat nem olyan egyszeru, orulok h feltudtam koltozni Pestre es van munkam, hiaba van diplomam ez itt losz@r :/

Alberletet meg orulok h talaltam, kegyetlen nehez volt..

Igyekszek vitamint szedni meg inni

csak lehet most kisse durvabban nyomom es azert :D

2015. máj. 5. 11:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Please ha tetszett amit írtam, első vagyok, dobjál egy zöld kezet, hadd javuljon az átlagom! :-)
2015. máj. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!